Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el a céljaimat...

Hogyan érhetném el a céljaimat? Egész életemben egy vesztes voltam.

Figyelt kérdés
Már ált. iskolás korom òta jò tanulò szerettem voln lenni,de valahogy sohasem jött össze egy kitűnő bizonyìtvány,és most 18évesen sem tudom azt elfogadni,hogy gyenge képességű vagyok. Most is azért tanulok egész nap,hogy 5ös érettségivel fejezzem be a tanulmányaimat,de ez sem fog sikerülni,ùgy gondolom. Akkor a másik dolog,hogy már régòta szeretnék,lefogyni. Edzek is,de valahogy valami mindig elrontok és egy dekát sem sikerül fogynom. Főleg most,elég rossz lelki állapotban vagyok,ezért egésznap csak eszem. Ezek most csak példák votak,voltak más dolgok is amiket elterveztem,de semmi nem jött össze. Most azt ìrhatnátok,hogy emeljem fel a seg.m és tegyek a céljaimért,de motiváciò nélkül elég nehéz,mivel az is régen elszállt a folyamatos kudarcok miatt. Ùgy érzem,hogy egy semmire valò ember vagyok,és nem akarok élni ìgy,mert nem akarom azt csinálni,mint a mai emberek többsége,hogy él,de nincs megelégedve magával.
2015. febr. 1. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod az én véleményem, szerintem nem vagy egy semmire való ember.
2015. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond, hogy túlságosan rágörcsölsz a dolgokra, és ez visszavet, a kudarcok feldolgozásához pedig- egy kicsit életkorodból adódóan nincs - nincs bevált stratégiád. 18 évesen élvezni kell az életet! Fontos persze a jövőre készülés, a tanulás meg egyebek, de annyira nem, hogy emellett elfelejts élni!

Próbáld meg végiggondolni az életedet, a személyiségedet abból a pozitívumok szempontjából, szedj össze mindent, ami jó benned és a körülményeidben - itt nem kell őrült nagy dolgokra gondolni. Igen kevés ember lesz szupermodell vagy Nobel-díjas tudós! Ma már az is pozitívum, ha valaki kedves, normális, becsületes, segítőkész másokkal és a barátai, családtagjai mindig számíthatnak rá. Felejtsd el, hogy lúzer vagy, ez a tipikus önbeteljesítő szemlélet, mosolyogj, és tanulj meg örülni az apróságnak tűnő dolgoknak is.

2015. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért:-)
2015. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minek az 5ös érettségi?


Ha tovább akarsz tanulni akkor is csak 2 tantárgy számít.

2015. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit görcsölsz azon, hogy mi lesz, hogy elrohansz a jelen mellett.
2015. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!