Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele, h...

Hogyan értessem meg vele, h nem akarok fitness versenyre menni?

Figyelt kérdés

Járok edzőterembe és eléggé látszódik rajtam (nő vagyok). Sokan kérdezik, h versenyre edzek-e és egy "megszállott, bolond edző (elnézést, de nem tudom megfelelő jelzővel illetni) valósággal rám szállt, h menjek fitness versenyre. Mindig piszkál (pl. nehezebb súllyal guggoljak, pedig az éppen kezemben tartottal is alig bírok), atyáskodik felettem és állandóan bámul ... már az idegeimre megy csak sajnos ő ott dolgozik és ez az egyetlen edzőterem, amit meg tudok fizetni. A lényeg, h versenyre egyáltalán nem akarok menni és ő ezt képtelen felfogni. Tisztában vagyok vele, h nem az ez az élet legfőbb problémája, de ez a férfi megkeseríti az életem. Mit tegyek vele?

köszönöm!



2015. febr. 3. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak jót akar? nem rossz ám az, ha valaki versenyzik
2015. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
rejszolj bele a nejlonszatyrába
2015. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi

lehet, h jót akar és már mondták többen is, h "nagyon jó genetikám van hozzá", de én nem vagyok olyan "mutogatós" típus és a párom is idegbajt kapna, ha látná, h más is látja olyan részeimet, amit eddig csak ő láthatott.

2015. febr. 3. 20:43
 4/5 anonim válasza:
akkor végképp bele kell kakilj a csokismüzlijébe éjszaka amikor alszik!
2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én is komolyan edzek, én is voltam hasonló helyzetben sajnos :( Nem egyszerű ebből kikerülni!

23L

2015. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!