Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó a punkoknak amit...

Miért jó a punkoknak amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Ez a csövezés, tarhálás, kannás bor piálás, nulla normális élet. Amit a punkok 90 %-a csinál.

Miért?



2015. febr. 3. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért jó bármi amit az ember életében csinálhat?
2015. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez elég pesszimistára sikeredett kedves első
2015. febr. 3. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi pesszimizmus, ez egy felvetés.
2015. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy neked nem tetszene, nekik tetszhet, nem?
2015. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsóhoz: Nem a stílusról beszélek hanem amit csinálnak
2015. febr. 4. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is arról beszélek.
2015. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj várj várj, miben mérjük a normális életet?

Azért csövezek, mert szeretem.

Azért tarhálok, mert megtehetem.

Azért iszok kannást, mert olcsó és lássuk be, jó is, ha hozzáértően van elkészítve... ó be szép is a kanna..kanna kanna kanna...


Az életembe, mint kívülálló, nem látsz bele, sem másokéba, tehát az a felvetésed, miszerint 0 normális élet, itt megbukott.


Legvégül a legfontosabb kérdésedre, a "miért"-re a válaszom: mert ezt AKAROM csinálni.



1punk a 90%-ból.

2015. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Csövezés? Mármint köztereken üldögélés, nézelődés, iszogatás, esetleg nyáron szabad ég alatt alvás? Miért ne? Szeretem ha nyüzsög körülöttem az élet, szeretek forgalmas helyeken lenni minden különösebb cél nélkül. Tarhálás? A pénz kell. Mondjuk én egy kezemen meg tudom számolni, hányszor csináltam, csak pl. olyankor, ha mondjuk elhagytam a pénztárcám, és nem volt pénzem vonatjegyre, szóval ha tényleg kellett. De ha van elég bőr a pofájukon hozzá, akkor miért ne? A kannás bor meg olcsó. Vedelni kell, nem ízlelgetni.

Amúgy nem vagyok nagy punk, mert külsőre nemigen látszik rajtam, hogy ennek a stílusnak a szerelmese vagyok. De a punk zene az a szívem csücske, egyetlen más műfajjal sem tudok ennyire azonosulni. Emellett egyetemre járok, normális életem van.

2015. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!