Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok mit csinálnak a...

A lányok mit csinálnak a telefonjukon, amikor nyomkodják azt?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen lányt látok mindenfelé. De el nem tudom képzelni mi lehet olyan érdekes ebben a tevékenységben. Gondoltam már rá, hogy azok csinálják akik állandóan sok pasival kavarnak, és így tartják velük a kapcsolatot.

2014. júl. 19. 09:51
 1/8 anonim válasza:
90%
Igen,pasival,barátnőkkel,barátokkla itt tartják a kapcsolatot,esetleg ismerkednek is. Képeket töltögetnek fel Facebookra,kommentelgetnek,vagy az exük új barátnőjét csekkolják:D lényegében ennyi:D
2014. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak pasi lehet sz ok: jatszanak, virtualis allatkat gondoznak,csevegnek a baratnokkel.
2014. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Mentális önkielégítést végeznek.

(ostoba kérdésre ostoba válasz dukál)

2014. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én gyakorizni is telorol szoktam és s pasikkal is viberen tartom a kapcsolatot. Néha facebookozok. Ez nem azt jelenti , hogy mindig fenn csungok, de mindenkivel igy kommunikalok.
2014. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te azt inkább ne akard tudni....
2014. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
...vagy játszanak, az én telefonomon még zongora- és zeneszerkesztő program is van, olvasatlan könyvhegyek vannak letöltve... nem csak üzeneteket írni lehet ma már.
2014. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hmmmmmm...... kockulnak
2015. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Hát öö... ha a jobboldali lány mellett ott van a barátja, és a lány barátnője a kép középpontjába sétál, akkor ki hiányozhat még? E.T. hazatelefonál? :D

2016. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!