Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Végre találtam magamnak egy...

Luluka97 kérdése:

Végre találtam magamnak egy olyan fiút aki megbecsült és őszíntén szeret! És mért van az hogy valaki mindig tönkre akarja tenni a kapcsolatomat?!

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem félnél, nem vonzanád be magadnak
2015. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek között sok az irigy, rosszindulatú. De én azt mondom: az igazi szerelmet nem lehet csak úgy tönkretenni. Bízni kell egymásban, akkor mondhat bárki bármit, nem fog számítani.
2015. febr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te legalább felismered ezt, nekem a barátnőm nagyon befolyásolható, és nagyon hisz mindenkinek.

Amikor megnéztem a facebookon, milyen barátnői vannak, és azoknak milyen hapsijuk, egyből leesett...

Sok ember, és főleg a lányok, nők nagyon szemét módon tudnak irigyek lenni a mások kapcsolatára. Szépen duruzsolják az ember fülébe a hülyeségeket, hogy na, meglátod, úgyis meg fog csalni, meg nem fog dolgozni, nem is szeret téged...

És előbb utóbb ezt bárki elhiszi, megfelelő körítésben.

Utána meg sírnak, hogy hát ők ezt nem akarták...

2015. febr. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!