Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tud valami jó infót shawn...

Tud valami jó infót shawn mendes-ról?

Figyelt kérdés
mármint kedvencekre gondoltam a ha valaki rajong erte
2015. febr. 5. 16:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
fontos lenne
2015. febr. 5. 17:02
 2/12 anonim válasza:
50%
Youtube-on írd be és nézd meg , meg ott van a google meg minden hülye keresőprogram, 5 perc alatt annyi infót gyűjthetsz róla hogy túlterheled az agyad.
2015. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
aha köszi
2015. febr. 5. 20:22
 4/12 A kérdező kommentje:
egyébként anyit tudok róla hogy énekes meg hogy mikor szuletett meg ezek az alap infók
2015. febr. 15. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Születési név

Shawn Peter Raul Mendes

Születési idő

1998. augusztus 08.

Születési hely

Toronto, Ontario, Kanada

Foglalkozás

énekes, dalszövegíró

Családi állapot

nőtlen

Eredeti hajszín

barna

Szemszín

barna

Csillagjegy

Oroszlán



Shawn Mendes 16 éves, egy EP-vel rendelkező énekes és dalszövegíró. Első lemezét a The Shawn Mendes EP névre keresztelték, mely 2014 nyarán került a boltok polcaira. Első kislemeze a Life of the Party, melyet eddig még 3 követett. A 2014-es Teen Chice Awards-on két díjra is jelölték, ebből az egyiket ő nyerte meg.

2015. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
45%
Igen, valóban jogos a kérdésed hisz Shawn Magyarországon nem annyira népszerű össz-vissz 40-50 rajongója van itt hazánkba.
2015. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó hozzászóló : én iszonyatosan rajongok érte és a számaiért is :)
2016. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nagyon szeretem Shawn Mendest. Nagyon földre szállt személyiség, nincsen elszállva magától. A hangjába szerelmesnek lehet lenni. Saját tapasztalat. Imádoma gondolkodásmódját, a személyiségét. Hihetetlen, hogy még csak 17 éves. A legnagyobb félelme az, hogy a rajongói elfeledkeznek róla. Nagyon szereti őket. 15 évesen jelent meg a bemutatkozó EP-je. 15! Hihetetlen ez a srác. Lehet nem bírni, csak akkor mondja el íz illető az okát. Nincs eltelve magával egyáltalán, van benne alázat és tisztelet, nagyon szereti a rajongóit, tudja, hogy nélkülük nem lenne ott, ahol. 2016 szeptemberében érkezik a 2. albuma. Szerintem még sokat fogunk hallani róla. De már most is elég befutott. Sokan Justin Bieberhez hasonlítják. Mindketten fiatalon érték el a toplista 1. helyezését, 16 évesen. De Shawn sokkal szerényebb, ls inkább az akusztikus vonalat követi. Ő maga mondta, hogy nem hasonlítanak Justinnal, de hatalmas tehetségnek tartja őt. Shawn nem tenne olyan baromságokat, mint Justin, tudjátok miről beszélek. Justin elég botrányos. Shawnról nem tudok ilyeneket elképzelni. Ő két lábbal áll a földön, és a saját kezébe veszi a sorsát. Nagyon jól és reálisan látja a dolgokat, érett a gondolkodásmódja. Szerintem mindenki szemében egy szimpatikus 17 éves srác tükröződik vissza. Aki eszméletlenül tehetséges. Gitározni 13 évesen tanult meg youtube tutorialokat nézve, ezt csak megjegyzem. Ő megdolgozik a sikerért. Nagyon szeretem őt! <3 Mindenki menjen és hallgasson bele a dalaiba, a Handwritten-en is csodálatosak vannak. 2016 szeptemberében pedig jön az új albuma.

Nagyon szeretem Shawnt, pedig még csak pár napja ismertem meg úgy jobban. De nem hinném, hogy valaha is tudnám utálni. AZ egész lénye tökéletes. Nehéz már szavakba is foglalni a rajongásomat iránta.

2016. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Teljes mertekben egyezertek az elottel szoloval nem lehet szavakba onteni mennyire szeretnek most Kanadaba koltozni 😂 ❤ Remelem ratalal a kovetkezo turnejan Magyarországra vagy a környékre ! Imadom! Fantasztikus a hangja iszonyatosan jol nez ki es csak 17 (mindjart 18)! ❤❤❤ Egy foldre szalt angyalra emlekeztet! Ahhww... Amugy van mar a fb-on nem nyilvanos rajongoi oldal szval csatlakozzatok! ☺ ❤
2016. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
80%
Most turnezik a draga megyek becsbe ertitek tallakozok vele. Kesz meghalltam :)
2016. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!