Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják mindenre azt,...

Miért mondják mindenre azt, hogy majmoljuk az amerikai filmeket?

Figyelt kérdés

Most például azzal találkoztam, hogy a 16 éves lányok azért majmolják az amerikai filmeket, mert literes termosszal járnak. Mégis mi baj van azzal, ha valaki melegen akarja tartani a teáját/kávéját? Lehet, hogy régen nem volt divat, de néhányan elkezdték, és elterjedt. De sok más ilyen is van, amire egyből ráfogják, hogy azért csinálják, hogy menők legyenek, pedig csak azért, mert éppen ehhez van kedvük/ez tetszett meg nekik.


Miért kell ezzel pedálozni, hogy "most mindenki az amerikai filmeket majmolja" meg "az összes 16 éves lány k*.rva", "alig találsz köztük normálisat, mert egyik sem szűz és az összes tök buta"?


2015. febr. 5. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Fú azt én is láttam pesten hallottamban. Ezen szakadtam ma én is... Már nem is tudtam,hogy ciki termosszal járni télen :D
2015. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, mondjuk eddig nem jártam vele, mert mindig elfelejtettem, de most veszek termoszt, és azzal fogok mászkálni :") Nem azért, mert más is csinálja (vidéki vagyok), hanem azért, mert jó ötletnek tartom, és alig iszok valamit.


De még ezer ilyen dolog van...

2015. febr. 5. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még egy embert nem láttam termosszal mászkálni....
2015. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vidéken én se, de hát aki posztolta, az úgy tűnik, hogy 50%ban csak ilyen lányokat lát.
2015. febr. 6. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!