Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért veszik semmibe azt a...

Miért veszik semmibe azt a nőt, aki betölti a harmincat?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol ha egy nő eléri a harmincadik életévét,minden megváltozik.A férfiak semmibe veszik,pedig elvileg egy harmincas nőnek jobb esetben van saját egzisztenciája,ő a nagybetűs NŐ.Elvileg nem hajt a pénzre mivel neki is van már pénze jobb esetben.Akkor miért is veszik semmibe?És ezek szerint ha én is elérem a harmincat(ami még 5 év) akkor parázhatok,hogy nem vesznek emberszámba,nem néznek meg,meg tekintenek nőnek,csak a huszonéveseket?Kiváncsi vagyok ,mert foglalkoztat ez a dolog.

#nő #ember #semmi harmincas
2015. febr. 9. 17:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem hinném, hogy ez így lenne. A jó nő olyan, mint a jó bor.

Az persze más történet, ha a nő elkezdi elengedni magát...

2015. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igaz.

Én pont 30 felett éreztem, hogy "kivirágoztam".

Valahogy akkor lettem igazán nőies és sokkal több pozitív visszajelzést kapok, mint régebben.

A fiatalság még önmagában nem tesz senkit sem vonzóvá. Sok mindenen múlik, nem csak az életkoron.

2015. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
ki veszi semmibe?
2015. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség úgy ahogy van. Még negyven évesen is lehet valaki szemre való. Miért ne vennének komolyan, nem vénlány leszel. Egy önálló gondolkodású, érett nő szerintem vonzóbb, mint egy huszonpár éves csitri aki azt sem tudja hányadikán van elseje. Leírni maximum azok fognak, akik nem tudnak egy-két szóból ágyba dumálni.
2015. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ez megint csak a nemek egymás ellen való hangolása és hiszti. Vagy ha valaki betölti a harmincat, akkor a szülinapján éjfélkor a homlokára tetoválják a korát? Ez meg, hogy valaki azt mondja, hogy a férfiak (akik köztudottan homogén csoport, mindenki ugyan azt gondolja)valamit gondolnak akkora baromság. A hülye pletykák is pont így terjednek. Valaki hall valamit, aztán ezt ő valahogy értelmezi, amit továbbad valaki másnak, aki szintén színez kicsit rajta, stb.
2015. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ez nincs így. Sokszor a 30-as nők jobban tetszenek nekem mint a korombeliek. Legyen nőies, ennyi. Már láttam 50 éves szép nőt is. :) 23f
2015. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy mire kell a nő. Családalapításra szerintem a harminc feletti nők már alkalmatlanok. Nem akarok azon izgulni, hogy genetikai rendellenességgel Down-kórral stb. születik e a gyerekem e vagy sem. És pont az egzisztencia is egy jelentős szempont. Harminc évesen már nem nagy kunszt normális érett gondolkodású felnőttnek lenni, az a gáz, ha az adott illető nem az. Nekem azonban olyan nő kell, aki huszonévesen normális, és nem akkor amikor már jön a kapuzárási pánik és kell egy balek apajelölt, mikor az adott hölgyemény végig orgiázta a fiatalkorát. Szóval nálam alapszabály harminc feletti nő tartós kapcsolatra tökéletesen alkalmatlan. Feleségül fiatal huszonéves lányt kell elvenni, nem egy kétségbeesett öregedő harmincast. És végül ott van az a tény is, hogy azért az átlag huszonéves klasszisokkal jobban néz ki, mint az átlag harmincas, ez a mai éld ki magad mentalitás mellett hatványozottan igaz. Egy harmincas nő, lehet jó barát, jó kolléga, esetleg egyszer meg lehet dugni, de párkapcsolatra nem kellene. És igen, ha randi alatt kiderül, hogy elmúlt harminc onnantól nem érdekelne.
2015. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Vannak olyan huszonévesek,akik eléggé leharcoltan néznek ki,a hájuk kibuggyan a nadrágból,igénytelenek,piálnak.Van aki tizenévesen éli ki magát,és ezért néz ki gázul huszonévesen,úgy,mint egy harminc ötéves.Nem egy nem kettő ilyen csajt ismerek.
2015. febr. 9. 19:14
 9/28 anonim ***** válasza:
49%
És ezek a nők, akikről beszélsz harminc felett még sokkal rondábbak lesznek.
2015. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ja,és rengeteg huszonévest látok,homlokráncokkal,szétszolizott bőrrel.Amúgy meg sok harmincas van,akit jó,ha 25nek nézek.Ja akkor közlöd,hogy bocs,annyira jól tartod magad,hogy huszonévesnek néztelek,de mivel a számok nálam számítanak,ezért te nem férsz bele a számításaimba.Az ilyen pasik miatt van ennyi önbizalomhiányos,agyonfogyozott, a korától rettegő nő.
2015. febr. 9. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!