Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem éreztek így?

Ti nem éreztek így?

Figyelt kérdés

Nagyon félek az idő múlásától. Sose voltam egy gyors gyerek

és az idő számomra ismeretlen fogalom volt, de az utóbbi időben nagyon felgyorsultak a napok. csak úgy repülnek az évek. látom magam elött ahogy gyerekem van 8nem tudom e hogy akarok majd), hogy megöregszem és ez megrémít. Meg az is hogy életem szerelme nem is figyel rám, nagyon régen beszéltünk egy két szót és félek hogy a jövőben sem lesz másképp. És nélküle öregszem meg, és csomó minden kimarad az életemből.


19/F



2015. febr. 9. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon sok minden fog veled történni, és azért annyira gyorsan nem megy az idő. Ne álmodozz magadban a szerelmedről, aki nem is foglalkozik veled, hanem éld az életed, mert így tényleg kimaradsz sok mindenből.
2015. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem tudsz változtatni, az idő telik, ami elmúlt, az már soha nem jön vissza. Ne azzal foglalkozz hogy mi lesz holnap vagy azután, azzal törődj hogy mi van ma! A holnap vagy eljön vagy nem jön el. Én 36 éves vagyok, arcra 18-20 körül hisznek, belül én is annyinak érzem magam, csak az évek telnek felettem, de én magam nem változom. Soha nem érdekelt hogy mi lesz holnap, mindig azzal törődtem hogy mi van ma, és úgy élek mintha minden nap az utolsó lenne (ezt egy filmből szedtem). A halál elől elbújni nem tudsz viszont a pofájába röhöghetsz! Tégy olyat, amitől igazán soha nem halsz meg, amitől örökké élsz!
2015. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!