Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hívnak az éjszaka...

Miért hívnak az éjszaka közepén afrikai előhívójú számról?

Figyelt kérdés
Felfoghatatlan számomra, második alkalommal hívnak éjszaka 211-es előjelű számról. Utánanéztem :afrikai. A 8 eves fiamat is hasonló számról hívták kb egy hónapja. Nincs afrikai ismerősünk ,rokonunk. Nem merem visszahívni, bár magam sem tudom mitől félek.
2015. febr. 10. 08:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

Dobj rá egy sms-t..

Tuti nincs kinn ismerősötök, marmint akiről elképzeles, hogy oda mehetett, akár segíteni..vagy barmi?

2015. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne is hívd őket vissza, mert csak magadnak okoznál vele többletköltséget, vagy ha azt nem is, akkor is kellemetlenséget... Az én számom is megszerezték valahogyan, sorozatban hívogattak szlovákiából, előtte pedig németországból, egy másik számról... A végén kiderült hogy munkaközvetítősök. Ezt úgy tudtam meg, hogy volt pofájuk később smsekkel is bombázni. ( mert sosem vettem fel, pont a külföldi előhívó miatt).
2015. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

1 vagyok

Azét feltetelezem, hogy ismerős


Mert baromi kicsi az esélye, hogy a fiadat és teged is betalaltak

2015. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rákerestem... Van egy szerver, ahonnét külföldi un. lehúzós hívásokat kezdeményeznek. Nem szabad visszahívni őket.
2015. febr. 10. 08:27
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
1, ha az alapján keresik a számokat ki, hogy pl a tulajdonos nevéhez hány szám tartozik,akkor simán betalálhatják mindkettejüket ( már ha az anyuka nevén van a kisfiú telefonja is... ) Persze ez csak egy alternatíva. :)
2015. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
78%

Eszedbe ne jusson visszahívni vagy sms-t küldeni!!!

Aki ilyet tanácsol az szimplán IDIÓTA!

2015. febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Keress rá a "nigériai csalás telefon" kifejezésre. Ha felveszed, vagy visszahívod, azt a pénztárcád bánja.
2015. febr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Engem is a napokban hívtak, kiírta az okostelefonom hogy Kongóból hívnak, eszemben sem volt felvenni, te se vedd fel és ne is hívd vissza őket!!
2015. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem hívom vissza, de azert ijesztő, hogy màr így is kifoszthatnak bennünket! Rendőrség gondolom semmit "nem tehet". Aki azt javasolta hívjam vissza, üzenem neki: szerintem ha ilyen helyzetbe kerul mint én, inkabb ne tegye!
2015. febr. 10. 08:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt a számomat hivogatják rendszeresen, ami a tartalék telefonomban van benne! Csak tudnám, honnan szerezték meg, mert nincs egy hónapja hogy előfizettem, és nem is adtam meg soha senkinek.
2015. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!