Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már napok óta éjszaka 3óra...

Már napok óta éjszaka 3óra körül fekszem lesz és délben kelek fel, de holnap suli és tartok tőle, hogy ha ma este 10kor lefekszek nem tudok majd aludni és ha túl későre alszom el, akkor holnap hulla leszek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 4. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap hulla leszel, már hamarabb kellett volna akklimatizálódni. Lefekvés előtt langyos vízzel mosd meg az arcod, a kezedet könyökig, és így próbálj elaludni.
2015. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám :D
2015. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanulj ma rengeteget, attól álmos leszel ;)
2015. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha sokat tanulok attól nem leszek álmos, csak kidöglik az agyam s akkor tényleg lőttek az alvásnak.
2015. jan. 4. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vagyunk most így. 1-2 nap alatt átállunk. ;)
2015. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Pár napig hulla leszel, aztán hozzászoksz és átállsz a korábban alvásra.
2015. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Manó9919 ***** válasza:
Holnap 5kor kelek ezért 20:00kor fekszek le és ha nem tudok aludni akkor nálam ott a zene és akkor még vidámabban és energikusabban ébredek
2015. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. :D

Szerintem nem lesz gáz. Az embert nem úgy tervezték hogy egy ilyen betegyen. És a muszáj az nagy úr :/

Am én sokszor maradok fenn filmet nézni hét közben is suliidőben. Mikor törött volt a kezem akkor általában tesin aludtam. Én is félek kicsit a holnaptól. Az iskolában semmi gáz nincs, mert csak dögleni kell a padon és kb ott lenni. De a bejutás az rémálom...

Mindenesetre sok szerencsét. :)

2015. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is, de mas se fekszem le hamarabb. :D

Probléma megoldva.

2015. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!