Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elkezdtem animéket nézni és...

Elkezdtem animéket nézni és kifejezetten élvezem. Mindig csak este nézem, hogy ne legyen olyan hamar vége, ezért, amikor reggel felkelek, már azt várom, hogy este legyen és nézhessem. Ha valaki jár (t) ilyen cipőben és megoldotta-mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nem volt ilyen, mindig le tudtam magam kötni valahogy, de most legszívesebben egész nap animét (romantikus jellegűt) néznék. Nagyon szar érzés, hogy nincs életkedvem semmi máshoz...

2015. febr. 10. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az Inuyashával ...nem tudom hogy,,,de elmúlt:D kitartást!
2015. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. :D Nem tudom diák vagy-e, de ha igen semmiképp se menjen a tanulás rovására! Én is késő estig néztem majd másnap reggel félkómás voltam.
2015. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen iskolába járok, de amit muszáj megtennem azt megteszem, nem kedv kérdése.. muszáj és kész, de az a probléma, hogy különösképp nincs más, ami igazán szórakoztat, ahol kikapcsolódom és semmi más nincs az eszemben, csak az a tevékenység, amit éppen teszek. Igen, volt már ilyen, de akkor kb 2-3 nap alatt totál elmúlt, viszont most amint végzek 1-el, próbálok nem szomorkodni és agyalni, helyette keresek egy másikat... és ez már így megy egy ideje... gondolom az lenne a megoldás, hogy önuralmamból abbahagyom... de annyira jó ..
2015. febr. 10. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez vagy elmúlik, vagy nem. Nekem amikor kamaszkoromban elkezdődött az anime imádatom, mindenki azt hitte el fog múlni, meg csak hóbort. Ennek több mint tíz éve. Azóta is aktívan nézek animéket és cosplayelek is. De van olyan, aki idővel "kinőtte".

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha ezzel töltöd a szabadidőd. Figyelj rá hogy ne lássák kárát a jegyeid, ennyi. :)

2015. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt kifejezetten jó volt olvasni, köszönöm!
2015. febr. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!