Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig ébreszted, ébresztgeted...

Meddig ébreszted, ébresztgeted kifejezetten kedveskedve reggel a gyerekedet? (Tehát ovis koráig, kisiskolást, még a felsőst is. )

Figyelt kérdés
És ez mit takar (a gyereken kívül)?
2012. ápr. 21. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még most is kedveskedve ébresztgetem, pedig már elmúlt 18 éves. Annyi változott, hogy már nem teával hanem kávéval. Tudom, hülyén hangzik, de a fejét szoktam simogatni, meg halkan keltegetem. Tudom, hogy megnőtt már, de nekem akkor is a kicsi fiam. Nagyon nehezen szokott ébredni, úgyhogy körülbelül fél óra, mire magához tér, kb. 10 percenként be kell menni hozzá. Nem vagyok híve az ordításnak, takaró lehúzásnak, mert ha rosszul kelsz fel, az egész napod el van rontva.
2012. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De aranyos ez a válasz :)
2012. ápr. 21. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem érettségiig ébresztgettek kedvesen fejsimogatással. :) Aztán valahogy rászoktam arra, hogy a telefonomra kelek.
2012. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én érettségi után is normálisan,kedves szóval voltam keltve. Ha otthon alszok esetleg,akkor a mai napig ébresztő kicsim,kislányomként kelt anyum. Pedig mmár 26éves,anyuka vagyok. Telefonra nem szeretek kelni,csak ha zizegőn van. Mondjuk én arra is kelek már.

Nem szeretem azt a módszert hogy ÉBRESZTŐ!!! MerT elkésel a suliból.. Általánosban még reggeli kakaót is kaptam mellé,feésőben már magamnak csináltam a kajáát.Anyum max tizórait csinál nekem.

2012. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már huszonéves voltam, állandó éjszakára jártam dolgozni, anyukám beült az ágyam szélére és elkezdte kavargatni a kávét, és az arcom felé legyezgette az illatát :D Azóta sem ébresztettek ilyen kedvesen, és szeretettel.... Én mindig puszival és öleléssel ébresztem a gyermekeimet (a legnagyobb is csak 7 éves), aztán már a sokadszori puszi után szépen felhúzom a redőnyt, és halkan eléneklem a Pál, Kata, Péter, jó reggelt! kezdetű dalocskát, a saját neveikkel, és addig ismételgetem, amíg fel nem kelnek.
2012. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!