Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Volt, hogy titeket...

Lányok/nők! Volt, hogy titeket körül álltak egy tömegközlekedési eszközön a pedofilok/szexuális zaklatók?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért kétséges, hogy tömegközlekedési eszközön egyidőben, egy helyen annyi pedofil, meg zaklató legyen, hogy egy embert körbe tudjanak állni.
2015. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt már, hogy fogdostak, meg dörgölődztek, meg nyálat csorgatva nézték. Nagyon kellemetlen! Ezekből menekülök. Hiába van nálam gázspray, tömegben más is kapna, aki nem érdemli meg.
2015. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt hívják úgy, hogy "ez van". :D Gázsprét meg nem fogod tudni elővenni, ha már olyan közel vannak, hogy dörgölőzzenek. ;)
2015. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, elkezdett fogdosni, mondtam neki hogy hagyja abba mert orrbavágom, de végül nem vártam meg hogy abbahagyja :D
2015. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb 15 voltam es az osztalytarsaimmal mentunk valahova, mikor ereztem, hogy valaki fogdos. Nem mertem szolni, de probaltam mondani, hogy esetleg le kene szallni, setaljunk inkabb, olyan jo ido van, de nem vettek a lapot. :) Vegul az illeto leszallt.
2015. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem álltak körül, de sajnos 2szer is zaklattak már buszon
2015. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas tömeg volt a villamoson, igazi hering effektus, na akkor fogdosott valaki. Egyet belekönyököltem és abbahagyta... Nagyon kellemetlen.
2015. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!