Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már, hogy tömegközlekedés...

Volt már, hogy tömegközlekedési járművön majdnem elröhögted magadat?

Figyelt kérdés

Hogyan volt, mire gondoltál, elmosolyodtál-e, esetleg teljesen elröhögted-e magadat, rádnéztek-e stb... :D minden körülményt írjatok le.


Én egyszer utaztam hazafelé a buszon, és elkezdtem showder klubokon gondolkodni, eszembejutott az egyik kedvenc jelenetem, és már az orromon "fújtam" ki a levegőt meg elvigyorogtam magamat... Páran rámnéztek :D


Egyébként az ilyeneket úgy próbálom megfékezni, hogy félrenézek és a szám belsejének 2 oldalát megharapom... xD


2011. nov. 23. 19:37
 1/8 anonim válasza:
igeeen, jó párszor :D
2011. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan részeg csávó,alig állt a lábán,és pár fiatal lányhoz beszélt halandsza nyelven. Felröhögtem nagyon hangosan aztán próbáltam úgy tenni mint ha ásítanék,és utána a halandszázó csávó rámordított szintén halandzsa nyelven,úgy röhögtem hogy inkább leszálltam gyorsan. Sokan néztek.
2011. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 23. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egy párszor volt ilyen ugye mindig jár az agyam vmin és állandóan szórakozunk , hülyülünk vmivel. +gyakorta tépek. és mikor olyan állapotba jövök haza, megesik hogy randomra eszembe jut vmi és elkezdek szakadni. meg olyanra is volt példa hogy ugyanígy, csak vmi csajjal szemezgettem aztán elkezdtem röhögni. mondom ez nem jó visszafogom magam megint odanézek megint röhögök... emberek néznek mi az isten bajom van szerencsétlen csaj meg ugyszint nem érti :D
2011. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
omg:D
2011. nov. 23. 19:46
 6/8 anonim válasza:
Igen nekem is volt ilyen, hát én is akkor harapdálom a számat vagy kapargatom az ujjaim a zsebemben. Kellemetlen tud lenni, de aztán jót nevethetek ha már nem lássák. :D
2011. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jah amikor leszálltam a buszrol, akkor a (sötétben) már énis "kiadtam" magamból :D
2011. nov. 23. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Elő szokott fordulni. Eleinte csak mosolygásnak indul, de néha kitör a röhögés. Köhögésbe szoktam átforgatni, de elég hülyén nézhetek ki.
2011. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!