Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentél már úgy suliba, hogy...

Mentél már úgy suliba, hogy előtte egész éjjel nem aludtál?

Figyelt kérdés
Miért nem aludtál? Hogy bírtad ki? Elaludtál valamelyik órán? Tudtál gondolkozni?
2015. febr. 11. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, filméjszakán voltam, szóval hajnalig mozi. Utána 7 után reggeli a mekiben, első órában meg dolgozat. Nagyon álmos voltam, és nem is sikerült olyan jól a doga, mint kellett volna, de egyébként nem voltam álmos, nem ragadt le a szemem, meg ilyesmi. Azért este hamarabb kellett lefeküdnöm, de átlagos nap volt.
2015. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

#nagyon álmos voltam

helyett azt akartam írni, hogy nyomott voltam inkább, álmos nem. Tehát nem ásítoztam, meg ilyenek.

2015. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én gyakorlatra mentem így, óráink már nincsenek, csak a gyakorlat. Azért nem feküdtem le, mert a szakdolgozatomból jó sok oldalt hirtelen meg kellett írnom, és aztán addig babráltam vele, amíg hajnali 3 nem lett, és akkor már nem feküdtem le 3 órára. Tudtam, hogy úgysem fogok tudni felkelni, hiányozni nem lehetett, szóval inkább hasznosan töltöttem az időt. Volt 1-2 mélypont másnap, pl., amikor a buszon utaztam, és egy helyben ültem odafelé, de egyébként pörögtem ugyanúgy. Viszont este 6-kor már nem bírtam gondolkozni, írni akartam a gépen, de folyton csukódott le a szemem, és egy ültő helyemben már álmodtam. Úgyhogy 7-kor lefeküdtem aludni, ez a 36 óra volt eddig a leghosszabb ébren.


Volt olyan is, hogy buli miatt nem feküdtem le, akkor órán egészen elvoltam, nem voltam álmos, de utaztam haza péntek lévén, és a buszon bealudtam dél körül.

2015. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
én is mentem többször iselőző nap/este túl sokáig piáltam és hajnali 5-6ig józanodtam.arra az egy órára meg már minek lefeküdni,nem?nem aludtam be.gondolkozni máskor se.
2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%
Igen mentem :D mert egesz ejjel beszéltünk a baratnomel es 5kor mar nem lett volna értelme elaludni :D kibírtam nem is vettem eszre hogy álmos lennek csak amikor elfekudtem utana kiutottem magam es felse lehetett kelteni reggelig 😁
2015. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kempingeztünk a közeli erdőben. Úgy volt hogy még világoson haza indulunk, de addig tököltünk, hogy ránk sötétedett. Mondtam aludjunk ott, de nem akarták páran, így egy zseblámpával, valamint 2 vakuval mászkáltunk. Mivel nem láttuk olyan nagyon a környezetet, nem tudtuk a kiutat, csak ösztönből mentünk. Útközben a zseblámpa lemerült. Egész éjszaka az erdőben bolyongtunk.Már világosodott, mikor megláttuk a falu határát. Anyáék még nem voltak otthon, kulcs volt nálam. Bementem lefeküdtem. Alig két órát aludtam, anyám közbe hazaért és ébresztgetett, hogy suliba kéne menni.

Elég álmost voltam, buszon többször is bealudtam. Végállomáson szállok mindig, és a sofőr ébresztgetett hogy le kéne szállni. Első két órám szerencsére lyukas volt, így +2 óra alvás. Így már elviselhető volt, de még mindig zombi voltam egy kicsit.

2015. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1x. Végigolvastam az éjszakát. Először persze a töri könyvet, aztán azt meguntam és minden kezem ügyébe kerülő könyvbe beleolvastam. 6-kor néztem rá az órára, gondoltam fél órára már minek feküdjek le...Abban a pillanatban elkezdtem nagyon álmosodni :D

Úgy bírtam ki, hogy vittem magammal a suliba 1 liter kávét (de komolyan). De matekon sajnos így is beauludtam, ami azért rossz, mert a tanáriasztallal szemben ülök... A tanár meg végignézte, ahogy szépen szunyálok az óráján. Csak óra végén szólt a padtársamnak, hogy keltsen már fel :D

Gondolkozni nem tudtam, pedig szerettem volna. Valamiért az ablaküvegen túl elterülő világ sokkal érdekesebbnek bizonyult :D

2015. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden héten megesik. Diákmunkán vagyok, melóból megyek egyből suliba, ha éjszakára megyek. :D
2015. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer koncerten voltam azért.

Sokszor átjátszom az éjszakát, azért.

Van amikor annyi tanulnivaló van.

Volt amikor filmet néztem egész éjszaka.

De ezek csak ritkán max heti egyszer esnek meg.

2015. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még amikor volt az elsősök avatása akkor természetesen csutak részegre ittuk magunkat egész hajnali 3-4 ig ittunk aztán reggelig egy kicsit a suli előtt csöveztünk majd egy havernál és onnan mentünk órára. Egy percet se aludtam és még rettentően másnapos is voltam így nem aludtam el. Kicsit hánytam az órák között az ébren tartott.
2015. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!