Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emailben felkeresett pár...

Emailben felkeresett pár néger nő akik elmondásuk szerint Afrikában élnek. Lehet nekik hinni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 13:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
és mit akarnak? lehet ott élnek és akkor mi van?
2015. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Azt még nem tudom, de állítólag ezek azért keresik fel az embert hogy elvegyék feleségül őket és magyarországra jöhessenek, mások szerint viszont szervkereskedők.

Hát én a kettő közül nem tudom mi a tényleges céljuk és még nem is írta meg mit szeretne de már feltettem neki a kérdést és várom a válaszát.

2015. febr. 12. 13:48
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
a helyedben nem találkoznék velük...de ebben te döntesz...és a levelekre sem válaszolnék...
2015. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
No offence, de neked komolyan kéne egy zöldkártyás feleség? Szerintem mindkét opció elég gáz...
2015. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerinted is a két felvetésben lehet valami ? Úgy értem, hogy valóban ezt akarhatják?
2015. febr. 12. 13:52
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

mind2 lehetséges, de lehet sokkal rosszabb is...


engem egyszer egy ismeretlen skypeon jelölt be, valami pénzt akart átcsempészni ide vagy miről hadovált...aztán kitudja mi lett volna ha belemegyek...


az ilyenekből jobb kimaradni, mert még ha meg is gazdagodnál valami ilyenből ki tudja a végén mikor üt vissza...

2015. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezek hogy hogy engem találnak meg mindig facebookon is írkált már egy szintén néger nő.
2015. febr. 12. 13:54
 8/21 A kérdező kommentje:
A nő valami olyasmiröl tesz említést hogy megölték az egész családját a lázadók és az apja valami jegybankelnök volt és most valahogy meg tudná szerezni azt a pénzt ami az apjáé.
2015. febr. 12. 13:56
 9/21 anonim ***** válasza:

mond azt, hogy feleséged van, vagy meleg vagy :D

lehet húzni az agyukat ha van rá szabadidőd :D

de tovább menni veszélyes lehet...

2015. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mint no engem is megtalalnak neger es mas ferfiak, pedig a vilag masik reszen erek. Penzt akarnak, semmi mast. JObb ha nem irsz vissza es tiltsd le oket a FB-rol.
2015. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!