Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emailben felkeresett pár...

Emailben felkeresett pár néger nő akik elmondásuk szerint Afrikában élnek. Lehet nekik hinni? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 13:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy szerezze meg, éljen boldogan, költözzön el ha annyi pénze van, ennyi...
2015. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Most meg tudna szerezni a penzt, de ahhoz penzt kell neki kifizetni es ezt ker toled. Nehogy el hidd egy szavat sem. Van tobb valtozata az ilyen scammeknek.
2015. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Rendesek vagytok ! :)
2015. febr. 12. 13:59
 14/21 anonim ***** válasza:
Nigériai átverés felejtsd el őket.Keress rá a neten ha nem ismerős a sztori
2015. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ez egy átverés. Majd a te segítséged kell az örökség megszerzéséhez. Majd kiderül, hogy kell neki kölcsön x összeg, hogy el tudja intézni az örökséget. Persze majd beígéri, hogy kapsz a pénzből.

Ha fizetsz, utána többet nem hallasz róla, és soha többet nem látod a pénzedet viszont.

Szerintem ne levelezz ilyenekkel.

2015. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Világszerte özönlenek az ilyen és hasonló átverések, akik a naiv emberekre pályáznak. 100-ból egyet mindig találnak.
2015. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen most olvastam el a wikin és tényleg ez az.

Bár még nem küldte a bankszámláját de megirtam neki hogy nem fogok neki pénzt utalni.

419 Scam vagy 419 Csalás vagy Nigériai levél ként ismert ez a dolog.

2015. febr. 12. 14:17
 18/21 anonim ***** válasza:

Ez a sztori úgy megy, hogy felveszik veled aa kapcsolatot, aztán ha belemész a dolgoba (házasság, találkozó, bármi), akkor ő ide akar utazni. Ehhez azért támogasd valamicske pénzzel, mert ő szegény buckalakó... éss akkor te utalsz nekik, és ő eltűnik a lóvéval, meg másnapra a számla is megszűnik nyom nélkül, ahova küldted a zsét. Ha dörzsöltebbek, és netán valamilyen adatot is kiszednek tőled, még azzal is visszaélnek.


Szerinted az internet világában ha valaki társat/férjet/feleséget akar mégha zöldkártyáért is, miért nem társkeresőn teszi fotóval, regisztrációval? Semmivel nem kerülne több erőfeszítésbe.


Valószínűleg nem is nőkkel levelezel, hanem egy csapat csalóval, akik veled egyszerre még több száz vagy akár több ezer embert is fűznek. Ha csak tíz bedől nekik, már jó kör volt.


Ennyire ne legyél naiv az internet korában, mert nagyon átvágnak.

2015. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mindenkinek irnak, a nagy szamok torvenye alapjan elobb-utobb talalnak balekot.

En is kaptam, feka csajtol facebook-on, azt visszairtam, h nem vagyok leszbi, nem kuldok penzt es nem segitek eljonni az orszagabol. Nem irt ujra, sot utana vagy torolte magat, vagy letiltott, de nem lattam mar.

2015. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan minek kell szobaallnod ilyenekkel?
2015. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!