Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ennyire szörnyű napokat...

Az ennyire szörnyű napokat hogyan lehet átvészelni?

Figyelt kérdés

A mai napomon semmi sem sikerült, amit elakartam ma kezdeni az nem jött össze, akikkel a hétvégére programot terveztem mind visszavonták, amit csináltam pocsékul sikerült és még is teljesen elfáradtam, illetve bárkivel beszéltem ma csak rosszabbul éreztem magam utána, ja és egy csaj akihez azt hittem mostanában közel kerültem szépen utalt rá hogy ő nem szeretne semmit tőlem..

Most itthon ülök fáradtan, letörve, hétvégi program nélkül, 0 életkedvvel.


Valaki mondana valami bíztatót/motiválót vagy bármi hasznosat amivel áttudom magam tenni egy pozitívabb napra? :)


A válaszokat köszönöm!


2015. febr. 13. 20:52
 1/4 anonim válasza:

Nem vagy egyedül, valahogy én is pont így érzem magam. Kicsúszik az irányítás alólam, a barátnőm is egy hete szakított velem. De fel kell állni, nincs mese. Ma ilyen napod volt, holnap jobb lesz, én biztosan így állok hozzá. :)


22/F

2015. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, lesz ez még így se :D Vannak ilyen trágya napok, lesznek is még. Magadnak még csinálhatsz programot, tornázhatsz, edzhetsz, filmet nézhetsz.


De mondok egy viccet, hátha feldob:


Pasi elmegy WC-re, erőlködik, erőlködik, egyszer csak elmegy az áram. Felkiált:

- Jézusom, mi történt?!

Bekiabál neki a felesége:

- Semmi baj, szívem, csak elment az áram.

Mire a csávó:

- Akkor jó, már azt hittem, felrobbant a szemem!

2015. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen napok, amikor így alakulnak a dolgok. Olvass el egy jó könyvet, amely mélyen leköt. Lehetőleg vidámabb kicsengésűt. Ha nincs ötleted, hogy mit, írj magánt és kapsz egy hasznos linket, egy kitűnő, könnyen olvasható, derűs regénnyel.
2015. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a péntek 13 és valentin nap
2015. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!