Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne könnyen "átvész...

Hogyan lehetne könnyen "átvészelni" a téli időszakot?

Figyelt kérdés

Amióta csak az eszemet tudom, utálom a telet (kisgyerekként is utáltam), viszont sajnos nem vagyok medve, hogy átaludhassam... :D


Egyszerűen semmi pozitív dolgot nem tudok felsorolni, ami miatt megszerethetném. Hideg van, akármennyi ruhát felveszek magamra, ugyanúgy fázom (úgy alapból +10°C alatt kellemetlenül érzem magam, bezzeg +40°C-ban lazán elszaladgálok kint, szerencsére az egyáltalán nem visel meg engem :D ); csúszik minden; a vonat/busz még többet késik; a havas táj számomra nem szép, hanem elszomorító; korán sötétedik stb...

Talán csak a bogarak hiánya pozitív, de ez messze eltörpül a fent felsoroltaktól...


Tudom, hogy kell a tél a természetnek, meg elkerülhetetlen, meg ilyesmi, de tudtok-e esetleg olyan tippet, amivel hamarabb átvészelhető ez az időszak egy "télfóbiásnak"? :( :D (azt is tudom, hogy már lassan február, na de 2 éve is áprilisig tartott a tél...)



2015. jan. 29. 17:36
 1/10 anonim válasza:

Ne haragudj de ez milyen hulye kerdes

Csak simán eled az életed es kész nem fog gyorsabban elrepülni a tel

Maradj bent a lakásba/házba :D

2015. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1.

Maradnék én bent, de sajna muszáj suliba menni :D

Az a baj, hogy igazad van, nem tudok semmit tenni ellene, hogy tűrhetőbb legyen :( De azért jól esett kiírni a kérdést :D

2015. jan. 29. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

D3 vitamint kezd el adagolni,az megöli az ilyen téli depiket.

És igen emlékszem a 2 évvel ezelőtti télre kereken 6 hónapos volt és én szabad levegőn dolgoztam végig haha.

2015. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
végre sorstársrataláltam..pacsiit. nálam jobban senki nem gyülöli a telet..ezért is fogok ausztráliábal élni hamarosan..már csak pár évet kell kibirnom itt :) lassan március és utána már jó idő.vagyis remélem.kitartást!!
2015. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3.

Köszi az ötletet! :)

Hát igen, nem irigylem azt, aki ilyen időben kint dolgozik... (azt sem, aki kánikulában teszi ugyanezt)


4.

Azért vitatkoznék ezzel a kijelentéssel... :D De örülök, hogy nem vagyok egyedül, mert barátaim döntő többsége szereti a telet meg a havat :D

2015. jan. 29. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
ööö, mondjuk tanulj.
2015. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen havas táj? Hó sincs :D

Tanulj és okosdodj kisember!

2015. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vagyis okosodj :D
2015. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8.

Ha mondjuk Szegeden laknék, akkor nem lenne, de nem ott lakok :D

Ma úgy megörültem annak, hogy végre nem hó esik, hanem eső :D (az se sokkal jobb, de legalább nem hó :D )


7. (és 8.)

Éppen egy olyan suliban tanulok, ahol a tanárok mindent megtesznek azért, hogy minél kevesebbet kelljen tanítaniuk :D (OKJ-s suli) Na meg a tanulás és a tél hogy függ össze? :o

2015. jan. 30. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:

A tél és a tanulás.... Nem tudom nálad ez hogy van, de a 2 szó hallatán rögtön a téli vizsgaidőszak jut eszembe.

Másodsorban unaloműzőnek mondják, hogy ha nincs jobb tennivalód, töltsd el hasznosan ezt az időszakot..

2015. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!