Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miért volt mi volt vagy...

Ez miért volt mi volt vagy lehetett ennek az oka?

Figyelt kérdés

Na úgy kezdődött hogy nemrég megismerkedtem egy eléggé szimpatikus lánnyal akivel jól el tudunk beszélgetni akivel barátságot kötöttünk stb, stb.

Ő vidéken lakik én pesten tekintve hogy úgy éreztem kell egy kis változás az életembe úgy döntöttem felajánlom neki hogy lemegyek hozzá el is fogadta örült is volna neki stb. De azon a napon amikor elindultam az úton egyszer csak rámír hogy mégse gyere majd elmondom miért

Ez nagyon rosszul eset azt mondani se kell és az is kiderült hogy azért mondta ezt mert exe pont aznap odament hozzájuk és elkezte őt szekálni lecsapta a balhét az egész olyan igazi Nem hiszem el helyzet volt

Szal. Eddig úgy hittem azért rossz és/vagy sikertelen az életem mert nem mertem rajta változtatni semmiben és semmilyen szinten erre most készen állok egy nagyobb utazásra egy új lehetőségre és ez történik



2015. febr. 14. 23:14
 1/1 anonim válasza:
mi a kérdés? az, h ez miért történt? semmi jelentősége. ilyen van és kész, neked ehhez semmi közöd :) azért azt beszéljétek majd át a lánnyal, hogyan tervezi a végleges szakítást az exével, nehogy aztán összeszaladj vele.
2015. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!