Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehetett ennek az oka?

Mi lehetett ennek az oka?

Figyelt kérdés

Valakivel egy ideig ellevelezgettem itt, majd felvettem facebookra, visszaigazolt. Ráírtam ott, amit megnézett, de nem válaszolt már rá csak simán letiltott.

Hozzáteszem a facebook adatlapom és idővonalam nem túl tartalmas, elég magányos fajta ember vagyok, unalmas az életem, nem történik velem semmi érdekes. Képeken se nagyon vagyok bejelölve csak néhányon.

Ez lehetett a baja, vagy hogy ronda vagyok? (Bár azonos nemű velem ő is szóval ez nem nagyon hiszem)


2014. jún. 29. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos rém unalmas lehetsz, csak az ábrázatodra is kíváncsi volt.
2014. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok hülyének az a rögeszméje, hogy ha nem posztolsz napi 10 "bölcsességet" és szelfit, akkor az már nem is igazi profil. Ne törődj vele, sokat nem vesztettél.
2014. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!