Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem ellentmondásos...

Szerintetek nem ellentmondásos amikor ilyen "extrémebb" kinézetű nők mondják műnek és nézik le a "plázacica" kinézetűeket anélkül hogy ismernék őket?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor tapasztaltam hogy festett hajú, erős sminkű, sokszor piercinges, műkörmös és tetovált csajok ismeretlenül lehordanak olyanokat akik szintén festik a hajuk, erősen sminkelnek, műkörmöt hordanak és általában szoliznak, mert ők ezért "műp_csák".


Személy szerint nekem jobban tetszik az "alternatív" kinézet, de szerintem ugyanolyan mű tud lenni mint egy "cicababa" kinézet.


Ismerek jófej embereket mindkét külső viselőjéből, viszont a leszólások mindig az alternatív kinézetűektől jönnek.


Ezt más is tapasztalta?



2015. febr. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyik csoportot sem kedvelem a kettő közül.
2015. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Az önkritika teljes hiánya. Mint amikor elefántfóka karcsúságú nők cicanadrágba préselik a sonkáikat.
2015. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De ellentmondásos, viszont sajnos nem tudunk vele mit csinálni. Nem csak a nők, hanem az emberek úgy általában nagyon szeretnek ítélkezni. Az a jó csak, amilyenek ők maguk, a többi mind mesterkélt, vagy ronda, vagy idióta, stb... Sajnos kevesen vannak, akik túl tudnak nézni a külsőn.

Én személy szerint nem ítélek meg senkit most már. Még annak idején mikor gimibe kerültem, és megláttam a szőke rózsaszínbe öltözött plázacica osztálytársnőm, bevallom, én is előítéletes voltam vele szemben. Aztán az évek során kiderült, hogy hihetetlenül okos volt, intelligens, és nagyon kedves. Egyáltalán nem volt az a tipikus plázacicus, csak egyszerűen ez a kinézet jött be neki. Fordított esettel is találkoztam már; sokszor a legnormálisabbnak és legszendébbnek tűnő lányok/nők a legnagyobb kígyók.


Szóval igaz a mondás, hogy a külső nem minden! :D

2015. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De, az. Annak idején pont ezért töröltem le magam a rockerek.hu-ról.

Imádtam, hogy a felhasználók jó nagy része az "Utál" részbe azt írták, hogy "amikor ördögimádónak néznek csak azért meg feketét hordok", három sorral lejjebb meg "plázap...kat".

De még egymást is képesek voltak cseszegetni, lenézni, leszólni, ha nem volt elég goth/rocker/metálos a kinézete. Volt egy kislány, a profilképén ki volt szívva a haja szinte fehérre és egy Pikachu medálos nyaklánc volt a nyakában. Erre nekiálltak beszólogatni neki, hogy "mit csinálsz te itt" "mit keresel egy rocker oldalon" stb...

2015. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

A mondat fele meg lemaradt, jól van, ügyes vagyok...

Szóval:

* "amikor az előítéletes emberek ördögimádónak néznek csak azért meg feketét hordok"

2015. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!