Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt itt a gyakorin a...

Mi volt itt a gyakorin a legszomorúbb történet amit olvastál?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

keresem a linket.... nem biztos, h meglesz...

Kerdezo anyuka,izgult a terhesseg alatt, aztan megszuletett a baba, szulestunai depresszio, majd a baba meghalt, elvalt, es ongyilkos lett a kerdezo... remelem megtalalom valahol...

2015. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első: TUDTAM, hogy ezt a sztorit valaki felhozza.
2015. febr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De honnan tudjátok hogy ez igaz volt? És főleg azt honnan tudjátok, hogy öngyilkos lett? A halála után már csak nem írt be ide...ha pedig nem ő írta be, hogy meghalt, akkor kamunak hangzik!
2015. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
óóó...engem is érdekelne ez a sztori. valaki küldd linkett? itt vagy priviben? :)
2015. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha már ez volt a kérdés, akkor ne priviben küldje már, hanem linkelje be ide!
2015. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha jol emlekszem a kerdezo testvere irt utana hogy mi lett vele.... nagyon szomoru, olvastam en is... epp buszke volt a babajara hogy atalussza az ejszakat..aztan csak fura lett neki a helyzet, megnezte es mar nem elt...
2015. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt van egy ezzel kapcsolatos kérdés, és abban van a link az eredeti kérdéshez, amit már eltávolitottak, mert valószínű kamu volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:
100%

Pfu,nekem kettő ilyen maradt meg nagyon,de ezek már nagyon régiek és nem találom őket.


Az első:

Egy 15 körüli lány kérdezte,hogy ahhoz,hogy árvaházba/intézetbe menjen,kell-e szülői engedély.

Aztán leírta,hogy milyen körülmények között élnek,meg,hogy milyen az anyukája.

Akiről 2 mondat után is meg lehetett állapítani,hogy sajnos nagyon "zavart".

Hiába mondták neki,hogy ott is rossz lesz,mindenképp el akart tűnni onnan és érthető is volt.


A második:

Egy 18 éves lány kérdezte szenteste,hogy tényleg jogosan dobták ki a barátjai szülei.

Meghaltak a szülei 1-2 hónappal korábban és emiatt még jobban lefogyott és amúgyis vékony volt és ők "nem ilyen lányt szántak a fiúknak",mivel túl vékony volt...

Vele akart menni a barátja,de ő meg nem akarta,hogy a családja nélkül legyen és emiatt össze is vesztek,úgyhogy tök egyedül volt és nem is vett semmi kaját sem,mert nem úgy készült.

2015. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt egy olyan válasz itt, amit egy nő írt, még gyerekkorában történt. Panelban laktak, a szomszéd lakásban lakott a legjobb barátnője, és sokszor úgy szoktak beszélgetni, hogy kihajoltak az ablakon. (Mivel egymás mellett voltak az ablakaik) Aztán nem tudom, hogy történt pontosan, de egyik alkalommal kiesett a barátnője az ablakon, és meghalt.. A lány meg ugye végignézte, ahogy meghal a legjobb barátnője, nagyon szörnyű lehetett..
2015. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!