Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lanyok, az ciki, ha nyaron...

Lanyok, az ciki, ha nyaron (30 fok kornyeken) izzadt a polom hata? Nagyon izzadok semmi sem segitett, es ezert kellemetlenul erzem magam.18/f

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni es kevesbe fogsz izzadni :)
2015. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1: Én úgy tudom, a sporttól inkább még jobban lehet izzadni.


Kérdező: Hordjál sötétebb pólót, feketét, vagy mintása, pl. csíkosat, azon nem látszik az izzadtság. A szürkét kerüld, mert azon nagyon hamar látszik.

2015. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha majd lesz egy nő akit nem zavar, akkor találtad meg azt akit épp most keresel.
2015. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egész életemben sportoltam, és velem is ez van 19 évesen, már kimenni is utálok nyáron, akármit veszek fel, mindig átizzadom és nem tudok vele mit kezdeni.
2015. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendszeresen sportolok, alapból ilyen vagyok, a háziorvosom szerint (voltam vérvételen is miatta), az odáig természetes, hogy úgy próbálok öltözködni, de mennyire visszataszító ez számotokra?
2015. febr. 17. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem túl gusztusos, szerinted mégis ebbel mi lenne nem taszító? Biztos lesz olyan, akit ez nem fog annyira zavarni, de milyen választ vársz mégis?
2015. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartom visszataszítónak, ezer fokban mindenki izzad, és ha éppen olyan ruha van rajta, akkor látszik is.

Legyen az illető ápolt, ha van lehetősége mosakodjon meg és öltözzön át. Ennyit lehet tenni.

2015. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vedd le a pólód, ha sportolsz tetszeni fog a lányoknak. Probléma megoldva, ügy lezárva! :D

ui: Vigyél magaddal váltó pólót.

2015. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen rohadt melegben eszembe nem jutna ezért elítélni valakit :D (pláne ha látszik rajta,hogy amúgy meg igényes a külsejére).

Szóval nem ciki,főleg,hogy nem tehetsz róla:)

2015. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!