Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jöhetnék rendbe?

Hogy jöhetnék rendbe?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre ingerültebb és agresszívabb vagyok,néha nem is ismerek magamra.Nem tudom,hogy mit kellene tennem,hogy ne egy megkeseredett és dühös ember legyek.Fogalmam sincs,hogy mitől lettem ilyen,de szeretnék valami megoldást találni a problémámra.
2015. febr. 18. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A szex igen jó módja a stresszoldásnak, csak ajánlani tudom. (és nem, ez nem troll válasz, teljesen komolyan mondom)
2015. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szex és edzés :)
2015. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én rajzolni szoktam ha ideges vagyok...brutális erősvonalú rajzokat ezen vezetem le a feszültséget...ha nem tudsz rajzolni akkor vonulj el egyedül és hallgass valami erős rockot utána meg valami lágy nyugtató zenét.. (Ez az én speciális zenekúrám idegességre :)))
2015. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor edzettem,akkor is ilyen voltam.Napi 3 óra edzés mellett.Szex pedig csak hétvégén van,de akkor elég sok.Sajnos az új munkahely miatt elég kevés szabadidőm lett.
2015. febr. 18. 19:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudok rajzolni,de nincs hozzá türelmem.
2015. febr. 18. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Magne B6?
2015. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!