Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a velemenyetek...

Nektek mi a velemenyetek Szabo Zsofirol? Es arrol, h meg az x-faktorban osszejott Nagy Richarddal?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt sem tudom kik ezek. De egészségükre:D
2015. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki az a Nagy Richard. Azt olvastam, hogy kúrt a nős, kétgyerekes főnökével, meg azt is, hogy jelenleg Azzal a műsorvezető valamilyen Évával marakodnak egy irgalmatlan gazdag pasason, aki hol egyiküket, hol másikukat keféli és pénzeli, de az a csavar a sztoriban, hogy az a pasas is nős. Úgy látszik, kicsi Zsófikának a pénzszagra indul be a muffja, de annyira, hogy az erkölcsi gátjai sem szabnak határt.
2015. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magyar média legizgalmasabb pillanatai.
2015. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csípem a Zsófit, nem lehet vele mit kezdeni: ha neki ez így jó, hát tegye. Az édesapjára 100× jobban fel lehet nézni, mint Zsófira.
2015. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!