Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudnátok fűzni ehez a...

Mit tudnátok fűzni ehez a témához? (Tanito jellegben. Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Egy versenyre keszulunk aminek a temaja "tudom ki vagyok,tudom mit szeretnék" . Ehez milyen tanito jelleget javasoltok? Mindenki velemenyere kivancsi vagyok :)
2015. febr. 19. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
mi az, hogy tanító jelleg?
2015. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennél közhelyesebb, egyszerűbb témacímet nem tudtatok volna találni?
2015. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mi valasztottuk :D

Ugy ertem hogy az a jelenet vagy szoveg tanito jellegu legyen. Hogy tanitson valamit az eletben..ez amugy lszihologiai verseny..

2015. febr. 19. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:

nem azért, de ezt rendkívül kevés ember tudja.

nekem ezzel kapcsolatban a hivatás jut az eszembe, hogy az ember tudja, hogy mihez van tehetsége, és mi az, amit a tehetségével el akar érni.

de ezt nagyon sokan nem tudják, csak kevés emberben van igazi hivatástudat.

2015. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul értelmezted a verseny kiírását, azért nem érthető, hogy pontosan mit is akarsz.


De lásd kivel van dolgod:

Jómagam 18 évesen tudtam, ki vagyok, és azt is, hogy tanítani szeretnék. Sok jó példát láttam magam előtt, erőt adott a tanuláshoz, és láttam, hogy amit csinálok, annak eredménye van. Azután dolgozni kezdtem, huszonévesen elvittem a hegyet a hátamon, és ha szépen megkértek, vissza is vittem. De kezdtem fáradni, sokszor már magasnak éreztem a lécet, és anyagilag nem jutottam sehová, hiába igyekeztem. És egyszer csak oda jutottam, hogy nem éri meg csinálni. És ahogy próbálkoztam a sok munkahelyen, nulláról kezdeni, ahol évek tapasztalatát, tanulását kellett sutba vágnom, már egyre kevésbé tudtam, hogy ki vagyok, azt még csak-csak, hogy mit szeretnék, de a "hogyan"-ról egyre halványabb elképzeléseim voltak csak. Voltam takarító, akivel feltörölték a padlót, voltam lóti-futi, aki csendben vár, amíg nem szólítják, voltam boxzsák, akin ki lehetett tölteni a legutolsó senkinek is a dühét, ha volt annyi pénze, hogy fenntartson egy telefon előfizetést, voltam őr, aki csak ott volt, hogy lássák, hogy ott van, voltam főnök, aki eldöntötte, hogy kinek lesz munkája fél évig, és kinek nem, voltam droid, akinek hetente változtatták a programozását, és az elvárt teljesítményt. Most közelebb a 40-hez, mint a 30-hoz, öszintén szólva nem tudom, hogy ki vagyok, és már azt sem tudom, hogy mit szeretnék. Apám ennyi idősen felépített egy családi házat és eltartott hármunkat melós fizetésből.Én még nagyon messze vagyok ettől.

Szóval a versenyre írd le, hogy feltetted ezt a kérdést a gyakorikérdéseken, és egy pasas leírta, hogy a verseny témájának helyes megfogalmazása inkább az lenne, hogy "Azt hiszem, tudom, ki vagyok, és szerintem most tudom, mit szeretnék" mert eljöhet az az idő, amikor ennek a mondatnak kérdőjellel kell végződnie.

2015. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

oh ez nagyon szép volt, előző.

érdekes, egyidősek vagyunk, és én sem voltam még talán soha ilyen bizonytalan az életem során, mint most.

2015. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!