Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valaki hajléktalan...

Volt már valaki hajléktalan közületek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy hogyan vált hajléktalanná, hogyan élte meg a hajléktalan időszakát és hogyan jött ki belőle.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 19. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem voltam hajléktalan, csak kb 2 hete volt egy olyan pár napos időszak, amikor majdnem nem volt hova mennem (aztán lett egy amolyan kutyahelyem valakinél), és eléggé át tudtam érezni a helyzetüket...azóta már megoldódott az én ügyem, de az nagyon elkeserítő volt.
2015. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsi koromban voltam hajléktalan :/ pincében aludtunk és nem volt mit együnk de az az időszak már rég végetért. Nagyon meghatározó része volt az életemben és bizonyos szempontból jobb ember lettem. Mert jobban megbecsülöm azt amim van :)
2015. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én most is az vagyok. de nem is irok sokat mert lemerul az iphoneom
2015. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!