Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom azt hogy egész télen...

Utálom azt hogy egész télen állandóan hideg van a házban és több lent?

Figyelt kérdés

A kezem majd lefagy tanulni se tudok, anyám apám alkolista tönkre tették az életem semkim sincs zárkózott vagyok, az anyagi helyzetem egy csőd hiába álmodozok arról hogy saját házam, autóm, motorom lesz és legalább 22°C lesz a házba gázfűtéssel...


Szóval semmi se ugyvan ahogy kellene és bennem ez feszültséget okoz de annyira hogy képes lennék ölni is azért hogy jó életem legyen és mindenem meglegyen és egyedül legyek egy házba nagy kertel stb.



2015. febr. 22. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. A legtöbb, amit most tehetsz az az, hogy tanulsz. Van, hogy gimi alatt is elmehetsz koliba, de ha 18 múltál, akkor elköltözhetsz otthonról. Akkor már egy fokkal jobb lesz.
2015. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
-lelépnék,és megmutatnám magamnak,hogy tudok én ennél különbül is élni,
2015. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértelek maximálisan nálunk is ugyanez a helyzet. Viszont nem foghatod senkire az életed sikertelenségét,te tudsz azért tenni hogy jobb legyen.A legfontosabb talán a lelki egyensúly kialakítása valamilyen formában, a célok és a motiváció. Ilyenkor mindent túl lehet élni,bár szörnyű. Ha lelki segítségre van szükséged írj bátran!
2015. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, képezd magad ne a legrosszabbon gondolkodj, mert akkor nem lesz meg mindened egy kertes házban, hanem egy rácsos szobában végzed.
2015. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is igy nottem fel. Amikor 15-16evesen hazamentem hetvegente a kolibol a falu szeli erdokbol hordtuk a fat hogy ne fagyjunk meg. Cselekedni kell, nem sirankozni. Mit gondolsz en teljesen egeszsegesnek erzem magam lelkileg? Megis kihozom magambol a maximumot es csakazertis megmutatom!! Nagyon sokan vannak ilyen helyzetben, csak elore fele kell menni, nem lezuhanni a lejton.
2015. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban én is majd szét fagytam, alul-felül dunnával takaróztam, most meg alsógatyában vagyok és 24 fok van éjjel-nappal a lakásban.
2015. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És mivel foglalkoztok most?
2015. febr. 22. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!