Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A helyemben talalkoznatok egy...

A helyemben talalkoznatok egy toletek 10evvel idosebb ferfival?

Figyelt kérdés
En 15 vagyok. Van valami amibe o tudna nekem segiteni, mert olyan helyen dolgozik, akarmikor bemehetnek a munkahelyere, de egyszeruen akarhanyszor elindultam visszafordultam. Iszonyatos buntudatom van mar elore. Mert ez mindenkinek ugy jonne le, hogy idosebb pasival talalkozgatok. Tenyleg semmi olyan dologrol nincs szo. Nyilvan akkor nem a munkahelyen talalkoznek vele meg jajjj...amugy se. Nem vagyok hulye. Viszont meg is hajt a dolog mivel tenyleg nagy dologban lenne a segitsegemre. Mit tegyek? Ti bemennetek hozza?
2015. febr. 22. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha idegenül mész be, akkor nem tudnak segíteni?
2015. febr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazan olyan dologrol van szo, hogy ha csak ugy bemegyek segitenek. Meg most ha van ott ismerosom akkor jobb ez igy
2015. febr. 23. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj!
2015. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miben segítenek? Behív egy 15 éves lányt a munkahelyére és cserébe azt ajánlja fel, hogy segít. Előtte bárkinek (barátnőmnek, tesómnak - ha a szüleidnek nem mered - stb-nek) elmondanám, hogy hová megyek (cím), kihez (név és fénykép). Nekem ez így gyanúsan hangzik.

25N

2015. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem o hivott be, en tudtam meg, hogy hol dolgozik es en kertem a segitseget es mondta, hogy menjek barmikor nyugodtan. Akkor olyan jo otletnek tunt aztan gondolkodtam ezeken es igy elbizonytalanodtam
2015. febr. 23. 00:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Te még nagyon kislány vagy,buta és éretlen. Keress egy sulis fiúcskát vagy menj haza babázni,ha ennyire nem tudsz dönteni.
2015. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, értelmes ember annyiból, hogy odamész valamilyen munkával kapcsolatos dologban segítséget kérni egy férfitól, nem azon fog agyalni, hogy vajon jártok-e vagy sem.

Csak te gondolod túl a dolgokat.

2015. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire gyerekes. Ha fontos neked az a dolog, akkor odamész hozzá és megkérdezed tőle. Szerinted mégis ki a fenét érdekel az, hogy hova mész sulin kívül (családodat kivéve persze)?

Vagy ha nem akarsz odamenni egyedül kérj meg valakit, hogy menjen el veled.

2015. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!