Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a nyilvános...

Mit csinálnátok a nyilvános helyen cigiző emberekkel legszívesebben, ha bármit meg lehetne tenni (nem tartana vissza a jog)?

Figyelt kérdés
Pl. arra gondolok, hogyha a cigarettázás tilalmát megszegőket bárki úgy "büntetheti" , ahogy akarja (középkori szerű megoldás)...

2015. febr. 24. 09:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Akkor is csak simán odébbállnék...
2015. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
16%
lenyeletném vele
2015. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

barátom szokta volt mondani: Szívd, szívd b+, de ne fújd ki!

(egyébként dohányzom)

2015. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Én szoktam nyilvános helyen cigizni, ahol van kijelölt dohányzóhely. Nagyon cuki ötlet azt gondolni hogy majd odajössz és mittomén, levágod a bal kezem (ez elég középkorias?), de miből gondolod, hogy hagynám? Vagy hagyná bárki is?
2015. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%

Semmit, hiszen nyilvános helyen pont lehet dohányozni.

Aki meg tilosban dohányzik, pl. valamilyen intézmény bejáratánál, az meg az ő baja, őt fogják megbüntetni, ha elkapják.

Nekem semmivel sem zavaróbb, mintha 5 méterrel arrébb szívná.

Nekem nincsenek rossz tapasztalataim, nem szokták direkt rám fújni a füstöt, társaságban meg szokták kérdezni, hogy rágyújthatnak-e.

2015. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
64%

Nyilvànos helyen cigiznek, neked semmi közöd hozzà!! A lakàsodba megmondhatod bàrkinek hogy ne cigizen de nyivàhelyen nem!! Nem tudom mi problėmd ezzel? Ez kb olyan helyzet hogy pl nem tetszik a parfumod illata eyszeruen iritàl akkor szaladjak oda hozzad es szoljalak meg hogy bocsi, cserelj parfumot vagy mi??

Ha ilyen rossz karakteru ember vagy,hogy màs emberekkel foglalkozol inkab ne menj nyilvanos helyre! Sõt inkàbb foglalkozz magadal!Nem te penzedbol cigeràtznak,addig semmi kozod hozza!


nem vagy te az Atya uristen hogy,masokhoz odamenj es beszologas, roszzabbik estebe veled nyeletik le vagy radfujak a cigaretta fustot😂😂😂

2015. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
13%
Hát akkor kedves hozzászólók, akik szerint normális, hogy nyilvános helyen, tiltás ellenére a pofátokbabagóznak, akkor legyetek annyira hülyék, és menjetek arrébb ti, pl. ki az esőre a buszmegállóból. gratula.
2015. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
92%

7: nem írta a kérdező, hogy hol. Csak hogy nyilvános helyen. De nyilvános helyen pont hogy lehet dohányozni. Csak meg vannak azok a helyek, ahol nem. Pl. amit írtál, a buszmegálló.

Én speciel még sose láttam olyat, hogy valaki buszmegállóban dohányzott volna, mármint a "dobozban". Az meg nem zavar, ha elvonul a buszmegálló végébe és rágyújt valaki.

2015. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
74%
Velem jól járnál kis köcsög,kirugdosnám a fogad! XD
2015. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%

Én egyszer jártam úgy, hogy szakadó esőben (de tényleg nagyon durva volt) beálltam a buszmegálló fedett részére, hogy ne ázzak el, mire a csávó mellettem elkezdett cigizni. Ott ugyebár eleve tilos. Nekem nem volt esernyőm, mivel 12 órát dolgoztam aznap bent egy épületben és reggel még sütött a nap, eszembe se jutott, hogy eshet, ráadásul baromira meg voltam fázva, tehát összefoglalva ha kötelező lett volna, akkor sem tudtam volna arrébb menni a szakadó esőbe megázni. Nem bírom a cigifüstöt, köhögni és fulladozni kezdtem attól, hogy a pasi konkrétan az arcomba fújta a füstöt folyamatosan, anélkül, hogy egyébként észrevette volna. Mikor köhögni kezdtem (ugye beteg is voltam, tehát ahogy rákezdtem utána már folyamatosan ment magától a dolog), rám nézett, de olyan csúnyán, hogy kb. én szégyelltem el magam, hogy zavar a cigizése.

Nem tudom, hogy mit csináltam volna vele, hogyha bármit lehetett volna, de biztosan kapott volna valamit, ami után talán legközelebb odafigyel másokra.

2015. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!