Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha eddigi életem legrosszabb...

Ha eddigi életem legrosszabb időszakában vagyok, mivel tudnám könnyebben átvészelni ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon mélyponton vagyok, egészségileg is, fizikailag is ezért és lelkileg is egyben:(

Minden összejött, és nem tudok most ki lábalni belőle, csak az idő az és a türelem amitől helyre jönnek a dolgok, de nagyon nehezen viselem, úgy érzem néha, hogy vége nem megy...

Nem úgy értem a kérdést, hogy milyen hobbi stb. mert az lenne alapból, de mivel műtöttek is ezért most semmit nem tudok csinálni.

Hanem lelkileg értettem.


19L


2015. febr. 26. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan barátod akitől kérhetnél egy hosszú szoros ölelést? Jót tenne.
2015. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen helyzetben mindig a napló írás segített. Ilyenkor úgy éreztem mintha a lelki nyomás átvándorolna a leírott szövegbe. Vagy a rajzolás. Mindkettőt mindig úgy fogtam fel hogy a lelki káosz rendszerezése és ettől jobban éreztem magam
2015. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!