Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van itt, aki 21-24...

Más is van itt, aki 21-24 éves, de még nem volt komoly, de akár hosszútávú kapcsolata?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 13:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mit láttok magatokban, mi miatt alakult így?

Aki már írta annak köszi.



Én nem sminkelem magam, konzervatív vagyok. Ezen kívül 'fura' vagyok, ami régen nagyon durván látszott, ma már csak az embere egy része vágja le rögtön, de aki megismer, annak számára nyilvánvalóvá válik. Haverom elég sok van, tehát végülis elviselnek, de egy fiú számára visszataszítóak ezek a dolgaim.

Ettől függetlenül fáj, mert sokat változtam, tinikorom óta igyekszem normálisabb képet mutatni, de a világ visszajelzése az, hogy "nem elég, még mindig nem elég".

2015. márc. 1. 15:24
 12/14 anonim ***** válasza:

"nem elég, még mindig nem elég"

Mire elég lenne, te meg is szűnsz létezni. Ne add el magad a "világnak" (alias globalizáció), örülj azoknak a haveroknak, akiknek így vagy te jó, ők értékesek; amelyik csak a kirakatbabát szereti, az csak kirakatmosolyra képes.

Az a fiú, meg akit emlegetsz valószínűleg nem a te embered. Sem mint haver, hogy mint társról már nem is beszéljünk. Miért pont ő legyen az etalon? Mindenki igényének soha nem fogsz tudni megfelelni, de ez nem baj.

2015. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egy normális emberi mércének szeretnék megfelelni.

Néha már úgy érzem, közel vagyok hozzá, amikor jön a visszajelzés, hogy nem.


Na de szerintetek ti miért nem kelletek?

Ha van "publikus" sejtésetek.

2015. márc. 1. 15:51
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a normális emberi mérce megengedi, sőt szimpatizál a furaságokkal. Megugorni a mércét emberi dolog, hátradőlni és nevetve átsétálni alatta isteni.


Én csak azért nem kellek, mert nem akarok kelleni. Ezt választottam.

2015. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!