Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy biszexuális férfival nem...

Egy biszexuális férfival nem lehetséges egy hosszútávú komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy idő után úgyis bejelenti majd ,h neki család meg feleség kell?
2014. dec. 5. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint mindketten férfiak vagytok?


Én is biszexuális vagyok, de csak fizikailag. Érzelmileg meg hetero.


Én igazából nem értem, hogy érzelmileg hogy lehet két fél felé vonzódni, csak azt értem meg, ha izgat, hogy milyen is lehet...


De biztos van ilyen, csak mivel én nem éltem át, ezért nehéz elképzelni.


Egyébként még ha van is ilyen, szerintem is gyerek és feleség miatt, előbb utóbb lelép.

2014. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts.
2014. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen van egy férfi aki nagyon szeretne velem egy komoly kapcsolatot kialakítani.

Viszont engem a biszexualitása meglehetősen elriaszt. Pontosan azért kerültem is őket mert 90%-ban csak alkalmi szexkapcsolatokat keresnek és még azt is érzelem nélkül mint egy "darab hús"

Vagy idővel megfutamodnak meggondolják magukat és ráébrednek ,h nekik csajjal mégis jobb.

Nálam idősebb személyről van szó érettebb és tapasztaltabb is jobban tisztába van már vele ,h mit szeretne.

De mégis ez engem elriaszt pedig tetszik és nagyon megtudnám szeretni.

2014. dec. 5. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy sztereotípiának hiszel, mint neki?
2014. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!