Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti naponta hány órát internete...

Ti naponta hány órát interneteztek?

Figyelt kérdés

Most elgondolkoztam, és amikor itthon vagyok, szinte mindig valamilyen módon az internet előtt töltöm az időmet, videókat, filmet nézek, Instagramon is sok időt töltök, cikkeket olvasok, utánanézek dolgoknak, amik érdekelnek, nagyon sok időt töltök a neten.

Hétvégén soha nem szoktam sehova menni, és 24 órából 20-at minimum a szobámban töltök...

Csak nálam ilyen siralmas a helyzet?

18/L


2015. márc. 1. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az internettel semmi baj pl. én most ebéd után itt lazulok, válaszolgatok meg netezgetek. :D És? Ez annyira elkeserítő dolog lenne? Nem hinném, csak ne ess át a ló túl oldalára. :D Bár a 20 óra hát.... Haverok, barátnők, család? D:
2015. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hétvégén általában Én is itthon vagyok. Hát durván olyan 15-19 órát. Ha nem megyek semerre. Szóval nem csak nálad ilyen siralmas. :D

19/F

2015. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hétköznap kb 2-3órát, hétvégén 10-11 órát


Nem nevezném siralmasnak, mert nekem ebből pénzem van. Szóval nem a fészbúkon pazarlom az időmet.


25F

2015. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem csak én vagyok net-függő.. :)
2015. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor nem alszom és nem vagyok suliba mindig... Most nem fogok itt számolgatni.
2015. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak kb. 2 órát naponta, de az is csak ha sulihoz kell, viszont vannak napok, amikor egyáltalán nem is megyek netre és a gépemet sem kapcsolom be

22/N

2015. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!