Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A németek miért nem fürdenek?...

A németek miért nem fürdenek? (naponta)

Figyelt kérdés
Nem tudom, nekem naponta meg kell fürdenem, hogy jól érezzem magam. Tiszta pizsi, tiszta ágynemű, fürdés, fogmosás, akkor is, ha hajnali 5kor érek haza. Cserediák voltam Berlin mellett és a fogadócsaládom két hétig NEM FÜRDÖTT. A lányuk végig velem volt, egy szobában aludtunk, előbb aludt, mint én, láttam volna, ha fürdik. A szüleit se láttam a fürdőszoba környékén egyszer sem. Miért van ez?

2014. szept. 18. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Megvolt a csajszi?
2014. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
mert szeretik ha büdös a pi-csa egy kicsit :)))
2014. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Szóval mert EGY német család nem fürdik, akkor már az összes se???
2014. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem, 25-30 másik magyarral mentem ki és hasonló tapasztalataik voltak. Nem csak a sajátom alapján ítélkeztem.

Lágy vagyok, nem volt meg :D

2014. szept. 18. 20:00
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Ők úgy szokták meg, hogy naponta csak a fürdőkesztyűvel áttörlik a hónuk alját, meg a seggüket, oszt' jól van.

Nem szóltak rád a vízpazarlásért? Mert volt ismerősöm, aki au pair volt kint, és a 3. napon rászóltak, hogy ne pazarolja a vizet a mindennapos pancsikázással!

:D

2014. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

A legtöbben ott is fürdenek úgy hetente, amikor pl. hajat is mosnak.


A fiamnak már az is sok volt, amikor ott aludt az egyik barátjánál (itt, Magyarországon) és a haver családja egy kád vízben fürdött: először a legkisebb és legkevésbé koszos gyerek, aztán sorban a nagyobbak és a szülők.

Mondjuk ez nekem is kissé taszító volt...

2014. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Na elírtam, lány :D

Hát igen, volt egy osztálytársam akit nem engedtek fürdeni! Ilyen drága a víz? :O

Nekem szerencsére nem szóltak, bár biztos nem tetszett nekik. :D

Egyébként jól éreztem magam és semmi bajom velük, mint emberekkel, példamutatóak sok dologban. Csak ez a fürdés-dolog furi volt.

2014. szept. 18. 20:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Más kultúra, ennyi. Ha kölni van, akkor víz nem kell :D
2014. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit :(

Értem, hogy viccnek szánták, nem zavar :D

Igaz, főleg mások tapasztalatait várom.

2014. szept. 18. 20:18
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
én anno valami olyasmit hallottam hogy a törököktől jött hozzánk ez a mindennapos fürdés. tőlünk nyugatabbra ritkábban fürdenek az emberek.
2014. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!