Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon bánt, hogy szegények...

Nagyon bánt, hogy szegények vagyunk. Már az öngyilkosságon gondolkodom. Lesz ez még jobb?

Figyelt kérdés
Anyóséknàl lakunk, ők nyugdìjasok, én minimàlbért kapok, pàrom közmunkàn van hat hónapig. Annyira nincs pénzünk, hogy apósom kocsija màr több mint egy hete a szerelőnél van mert nincs pénz kivàltani. Nagyon elvagyok keseredve, nem tudom mit tegyek. Pàromnak csak a szeretet szàmìt semmi màs nem kell neki. Élet ez ìgy?
2015. márc. 3. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vannak sokan, akiknek meg egyáltalán nincs kocsijuk, mert lehetetlenség a vagyoni helyzetükben annyit összespórolni.

Vannak sokan, akiknek nem az a kérdés, hogy az autót mikor tudja hazahozni a szervízből, hanem az, hogy tudnak-e holnap ebédelni. Vagy az, hogy miből fizessék a villanyt meg a vizet.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy járj örömtáncot a minimálbérért és a közmunkáért, mert tényleg nem egy álom így élni, csupán rá akarok világítani arra, hogy vannak sokan, akik jóval rosszabbul élnek, mégsem akarják kinyírni magukat. Hogy miért? Mert az élet nem attól lesz jó vagy rossz, hogy ma, vagy csak 2 hét múlva tudjátok hazahozni a kocsit. Ráadásul azzal nem oldanál meg semmit. Neked jobb nem lenne, a szeretteidnek szintén nem.

2015. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 jackson666 ***** válasza:
Meg egy temetés se olcsó a mai világba... fél milla. Nem éri meg.
2015. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tudom, hogy el vagy keseredve és nem látsz kiutat, de ne add fel! Hidd el, lesz jobb! Nézzetek lehetőségeket a munkaügyi központban, ott szoktak álláshirdetések lenni.
2015. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!