Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2. odik szakmán gondolkodom...

Hidd kérdése:

2. odik szakmán gondolkodom 21 éves vagyok kinti mármint szabadban végzet munkán gondolkodok kertész vagy kömüves hidegburkolón melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Élhetöbb szükségesebb,könyen elhelyezkedöbb, cukrász vagyok 3 év tapasztalatal sokat maszáztam meg tortáztam tészta minden szoval kömüves úgy kenésilek mérésileg menne vagyis formatorta meg mindegyiket is egyenesre meg mindenre kellet megcsinálni meg betonoztam már kertészet meg végeztem már kertimunkát pl:fünyirás rózsamecés,öntözés,ijesmi ültetést nem de ettem meg másztam már fársa csak ez a kető érdekel melyik a jobb még az ácson gondolkodtam de csuszos a cserép azt annyi szoval valami ojan jó szakmát szeretnék amit napon lehet végezni ketö közü melyik a jobb szerintetek?

#növény #fa #lapát #sóder #cement #kertész #kömüves hidegburkoló
2015. márc. 2. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

2.-ik szakma elvégzése már fizetős, nem tudom, ezt tudod-e?

Kőművesként jó eséllyel jobban el tudsz helyezkedni, mint kertészként.

2015. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát elég nehéz volt elolvasni amit írtál...

A kertésszel is el tudsz helyezkedni, kertépítős céghez keresnek folyamatosan jó munkaerőt. A félsz a magasságtól akkor az ácsot ne válaszd!

2017. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!