Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jár az összes csaj zöld...

Miért jár az összes csaj zöld kabátban és világosbarna bakancsban?

Figyelt kérdés
15 és 30 év között 10-ből 8 csaj ilyet hord. Értem én hogy ez a divat meg nem is csúnya de nincs bennük semmi egyéniség?

2015. márc. 5. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
10-ből 8-an zöld kabátot? Az igen, hol laksz te?
2015. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Manipuláció. Írhatnék erre egy komplex 1000 karakteres választ, de lerövidítem. Ők azt hiszik, hogy egyediek, mert ugye a média azt sugallja, hogy hord ezt, és egyedi leszel. Ők azt hiszik, egyediek. Ez kérem szépen a társadalmi manipuláció. Bár csinálnak undorítóbb dolgokat is. De már most elkanyarodtam, úgyhogy be is fejezem.
2015. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ez a divat, és azt hiszik ettől néznek ki jól. Vagy biztosan jobban érzik magukat ha úgy néznek ki mint a többiek. Én személy szerint direkt nem hordok olyan ruhákat, amit mindenki más, nincsen se zöld kabátom, se világosbarna bakancsom :D De akinek tetszik, csak hordja nyugodtan.
2015. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Itt is milyen birkák a válaszolók, meg sem kérdőjelezik az állítást, csak egymást túllicitálva bizonygatják, hogy ők egyediek.
2015. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt fejtsd már ki kérlek, mert komolyan nem tudom miről beszélsz.
2015. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindenkin fekete kabátot látok és különböző cipőket. Ezért is vettem fehér kabátot és egy cipőt. :D
2015. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oké volt benne egy kis költői túlzás, és lehet a felső korhatárt is eltoltam. Én gimis vagyok és nálunk viszont tényleg szinte az összes csajnak ilyenje van. Aztán ahova járok edzésre ott is...

Ha felszállok a buszra minimum 2-3 ilyen csaj ül rajta.

De ne értsetek félre nincs semmi bajom vele csak nem értem hogy a lányok miért majmolják ennyire egymást...

2015. márc. 5. 22:45
 8/9 anonim ***** válasza:
A világosbarna cipőt én is észrevettem. Ennek a jelenségnek sokkal gyakorlatiasabb okai vannak: ugyan azon a helyen vásárolnak (zömében ezek a típusú cipők elérhető árúak).
2015. márc. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert így érzik jól magukat, ilyen időben ideális viselet a bakancs.
2015. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!