Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanság miért van minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság miért van minden csaj ráállva a néger, cigó vagy éppen latin típusú, sötétbőrű, sötéthajú, barna szemű fiúkra? Ha nekem zöldeskék szemem, világosbarna hajam és fehér bőröm van, már a kutyának sem kellek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
faszom beléd még mindig nem bőrszíntől függ a szerelem/szeretet
2013. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Kutyának se? homokzsákot azért még pakolhatsz nyugodtan... :D na jó nem, nem beszólni akarok amúgy. Nekem nem tetszenek azok, akiket leírtál.
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
de, a labradorok kimondottan szeretik a világos bőrű pasikat!
2013. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Imadom a feherboru fiukat kekes szemu fiukat. <3

De a sotetebb boruekkel sincs gondom. :)

2013. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Zakathol ***** válasza:
Mert azok swag-ek.
2013. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Jaj. :D

*feher boru, kekes szemu fiukat

2013. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

olyan érzésem, van, hogy nem ez az oka...

ezen azért gondolkozz el, mert ennyi leírás alapján nincs veled semmi gond :)

2013. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
hát a legtöbb lánynak tényleg ez tetszik, de ha te jól érzed magad a bőrödben,, akkor nincs ezzel gond, és majd egyszer nyugi meg fogod találni a párod. egyébként azért még mindig sok lánynak tetszik a zöldeskék szem, és a világosbarna haj, bár mint mondtam a többségnek inkább a barna szem és barna haj jön be. a szem színed ellen nem tudsz tenni, hajadat azt inkább ne festesd be, viszont barnulni azt mondjuk tudsz. de ha te fehéren érzed magad jól, akkor maradj fehér. és mint mondtam egyszer neked is lesz barátnőd. amúgy ha esetleg gondolod küldhetsz nekem képet priviben, persze csak ha akarsz. L
2013. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nézd szerintem ilyen adottságokkal is kelleni fogsz valakinek. Én is a barnákért olvadok,mert ők pezsdítik fel a hormonjaim,de ez megint ízlés dolga.:)Úgyhogy fel a fejjel!
2013. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Látom a média megfertőzött titeket, hát ez vicc, minden csaj a külső alapján dönti el kivel akar ismerkedni, hogy szerethetnének belém, ha nem is akarnak velem ismerkedni? És még, hogy a fiúknak számít a külső. -.-
2013. jún. 10. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!