Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor márc.15- től nem...

Most akkor márc.15- től nem lesz nyitva semilyen nagyobb üzlet? (Tesco, Auchan, stb. ) Mi lesz így velünk emberek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 22:16
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocs.. Lemaradt....

Úgy értem vasárnaponként.

2015. márc. 5. 22:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Tragédia lesz... mert hűtők sincsenek, hogy mondjuk előre lehessen vásárolni. Ja, hogy ahhoz gondolkodni kellene!

Meg kicsi boltok sincsenek, ha valami mégis hiányzik. Szóval éhen fogunk halni vasárnaponként!

2015. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen! Nagyon kétségbe vagyok már én is esve.Nem tudom mi lesz...:/
2015. márc. 5. 22:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a sok unatkozó ember, aki nem mehet lófrálni a plázákba, vajon mit fog csinálni?
2015. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na nekem is ez pl. az egyik problémám.Mit fogok csinálni vasárnaponként...Attól félek, hogy a végén még benézek egy templomba...

Mi lesz itt!

2015. márc. 5. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:

4: Nem úgy volt, hogy a plázák mégis nyitva lesznek? Csak az egybefüggően nagyobb alapterületű boltok lesznek bezárva.


Gyakorlatilag addig maszatolták a törvényt, hogy csak pár áruházlánc szopja meg, a többiek mind vígan nyitva lesznek.

2015. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4: (Hogy egy kicsit tájékozódj itt egy cikk mely plázák lesznek nyitva, és tudod vidéken nem mindenhol van pláza!)

[link]

2015. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Majd ülünk otthon oszt nézzük az újonnan induló Fideszes tévéket.

Ráköltöttek pár milliárdot, biztos színvonalas érdekes műsorok lesznek.

2015. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!