Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellszívót csak bababoltban...

Mellszívót csak bababoltban tudok venni? Esetleg van nagyobb áruházban is? Pl. Auchan, Tesco.

Figyelt kérdés
Két márkában gondolkodom. Mam vagy Avent. Szerintetek?

2014. nov. 4. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, mindkettőben láttam már. DM-ben is van.

Amit nagyon nem ajánlok az a Baby Ono kézi, két hétig sem bírta.

Az Avent (szintén kézi) nekem nagyon bevált, kényelmes volt, szerettem.

MAM-ot nem ismerem.

2014. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aventest én rossmanban láttam, 14ezerért. itt nálunk kis tesco van itt nem lehet mellszívót venni. de nagyobb áruházban szerintem igen.
2014. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, kapható áruházakban is. Nekem az Avent kézi vált be nagyon, nagyon meg vagyok elégedve azzal a márkával.
2014. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. végül én használtan vettem aventeset, pikk pakk jól tudtam használni 10percen belül 120ml-t tudtam fejni. tehát nagyon egyszerű használni. szétszedni is könnyű és egyértelmű összerakni. mamosról nincs tapasztalatom abból cumisüvegünk van azokat szeretem :)
2014. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Avent kézi mellszívóm van. Jó barátok lettünk :) a másodiknál is használni fogom.
2014. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is avent van kézi is meg elektromos is és bejött. Mamosat én sem ismerem.
2014. nov. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy mi brendonba vettük a kézit így 5000ft-ot sporoltam mert a tescoban 15ezer lett volna.szóval néz körül lehet megéri neten rendelni is.
2014. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pont tegnap láttam az auchanban mellszívót. ha jól emlékszem avent is volt közte!
2014. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!