Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem elvakult...

Csak szerintem elvakult Szirmai Gergely a Marvel filmekell illetően?

Figyelt kérdés
Hiszen szinte mindet tökéletesnek írta le, nem mondta hogy el hogy buták akár egy transformers, nincs történetük akár egy trs filmnek, sem a kegyetlen sz*r sountrackot, sem a kiszámíthatóságot, sem a középszerű színészeket, sem azt hogy a drámai részek rettentően röhejesek, sem semmit, ő állítása szerint ezek a világ szinte legjobb filmjei, és annyira buta ez az ember hogy az hihetetlen.

2015. márc. 5. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint de.
2015. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
az ki?
2015. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy magyar youtubos "film kritikus".
2015. márc. 5. 23:30
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
aha... és mit számít, hogy mit mond? ki nem szarja le?
2015. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Én megnéztem egy Marvel filmet, de nagyon gyenge. Nem is értem egyik ismerősöm miért rajong annyira érte
2015. márc. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 egy naaagy fan ***** válasza:
68%

Szirmai Gergely nem buta!!!! >.<


Nagyon is ért a filmkritizáláshoz! A Marvel filmek jók és kész!

>.<

2015. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bumbi02 ***** válasza:
88%

Mindegyik filmben kiemeli annak a gyengeségeit, és nem elvakultan csak azt hajkurássza hogy jaj de jó, jajj de jó film, látnod kell. Tényszerűen elmondja a pozitívumokat, és a negatívumokat. És ha itt le is stoppolnám a videót, én is úgy fejezném be - saját döntésem alapján -, hogy ezt látnom kell.


De Szirmai Gergely legalább fogalmazni tud..: )


Nem mondta hogy el hogy...

filmekell

sountrack


És tudja, hogy hol kell pontot tenni a mondat végére, és hova elég a vessző. : ) Ha már kritizálsz valakit, akkor a fröcsögésen kicsit lépj túl, és igényesen tedd. És akkor senkinek se fogja bántani a szemét, mert a normális kritika, csak előre viszi az embert.


Az ilyen hirtelen indulatból kiírt, egy mondatba 18 helyesírási hibával kiírt kritika viszont inkább hasonlít egy 10 éves sértődött gyerek véleményére, mintsem egy megalapozott kritikának.


Köszönöm. :)

2015. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem azért, de Szirmai Gergely (és barátai... Pl.: Kiss Imi) az egyedüli normális magyar a youtubeon akit ismerek, pedig sokakat ismerek.
2015. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha ő elvakult ez ügyben, akkor a világ szinte összes filmkritikusa is, mert a Marvel filmek rendre jó visszhangot kapnak, míg mondjuk a Transformers-ek teljesen megérdemelten lehúzó kritikákban részesülnek.


A szórakoztató látványfilmek két végpontját képviselik: néhány kivétellel a Marvel filmekben legalább van rendes, követhető történet, valamennyire kidolgozott szereplők, tűrhető humor, kielégítő akció, és tisztelettel bánnak az alapanyaggal és a rajongókkal. A Transformers-szekkel szinte összehasonlíthatatlanok, mert azok még ennyit se tudnak elmondani magukról.

2015. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én filmesztétikát tanulok, és nem jók a Marvel-filmek. Mindenkinek más tetszik, de jó filmeknek mondani őket vétek.
2015. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!