Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szirmai...

Mi a véleményetek Szirmai Gergőről, Dancsó Petiről és FreddyD-ről?

Figyelt kérdés

Olyanokat ne írjatok hogy azok kik stb ha nem ismeritek akkor nem kell írni a kérdéshez.

Én Dancsó videóit szeretem,bár néha erőltetett és unszimpatikus megnyilvánulásai vannak szerintem.

Szirmait nem olyan régóta ismerem,mondták hogy jó,de nem nagyon érdekelt,csak megnéztem a szürke ötven árnyalata kritikáját mert tetszett a cím(hányinger ötven árnyalata:D)mert én is kb így nevezném,de nem akarok megsérteni senkit aki szereti,bár nem nagyon értem.Tetszett,megnéztem több videót,úgy láttam ért hozzá,jól csinálja és azóta nagyon szeretem,kedvenc lett.:)

FreddyD-t a barátom ajánlotta,de még nem jutottam el odáig hogy megnézzem.



2015. febr. 26. 08:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Dancsónak talán az utolsó értelmes videója az Illuminati 2 volt, azóta ez a Vlog, meg szakszerűen videókat erőlteti, amik szerintem szarok. Szirmai BEST, FreddyD meg a youtube világának Tom Hanks-e. :D
2015. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
FreddyD a legjobb, Szirmai jó, Dancs meg nagyon unalmas és mára már egyenesen gyenge.
2015. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Dancsó*
2015. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
24%

Dancsónak lehet kritizálni a stílusát, én sem vagyok a rajongója, de Szirmaival ellentétben ő legalább komolyan megdolgozik a videóival. Egy öt perces szakszerűen videójában több munka van, mint Szirmai fél évi filozofálgatásában. Mert tulajdonképpen mást nem is csinál. Erre meg bárki képes, ha van valamennyi szókincse.

Freddyről sokat nem tudok mondani, csak néhány filmes videóját láttam. Aranyos gyereknek tűnik, de nem egy emlékezetes figura.

2015. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Rossz PC játékokat nézd végig, 4-es, akkor megérted a FreddyD kultuszt... :D
2015. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom nagyon jó a maga műfajában. Dancsót azért szeretem, mert nagyon jó humora van, illetve tetszenek a kritikái is. Szirmait is szeretem, neki is jó a humora, és szintén jó kritikákat fogalmaz meg, amit igényesen tálal. Feddy D pedig fenomenális. Kedvenceim tőle a Rossz PC játékok sorozat, de a többi munkája is nagyon jó.
2015. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

FreddyD-t nem ismerem. Próbáltam megnézni a videóit, de nem érdekeltek.


Dancsót kezdetben élveztem, mára unalmas lett, de ezt előttem leírták.


Szirmait kedvelem a legjobban. Lehet hogy megvalósítádban elmarad, de a tartalomnak mindnehol minimum ilyennek kéne lennie.

2015. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%

FreddyD nagy kedvenc, kár hogy már nem csinálja aktívan, csak a Filmbarátokat.


Szirmait bírom, de nekem kissé túl "fiatalos" a stílusa (ami nem probléma, ez teljesen szubjektív). Néha kicsit túloz.


Dancsó is jó, vannak nagyon klassz videói, de olykor már annyira erőltetett, hogy már fáj. Pedig nagyon hasonló a humorérzékünk. Szokott idegesíteni is, ő úgy beképzelt hogy közbe nem az.. nem igazán tudom megfogalmazni.

2015. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Freddyt meg Dancsót bírom, Szirmait nem ismerem még, mert nem vagyok nagy youtube-néző (másik kettőt is csak 1-1 haver ajánlotta), de köszi a tippet, megnézem :)
2015. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Dancsóval próbálkoztam, mmm, nem. Szirmait Nagyon szeretem és kevés olyan kritikája van, amit nem szívlelek. FreddyD-t nem ismerem, de be fogom pótolni.
2015. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!