Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársamnak...

Az egyik osztálytársamnak meghalt az anyukája. Mikor iskolába jön, hogyan fogadjuk?

Figyelt kérdés
Nyilván nem akarunk úgy tenni,mintha nem történt volna semmi,de nem is akarunk rajta lógni...Mit kéne tennünk?

2015. márc. 6. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjátok: "részvétem". Esetleg szorítsátok meg egy másodpercre a kezét vagy a vállát. De ne kérdezgessétek, hogy hogy van.
2015. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne zsongjátok körül, nem erre van szüksége. Akik a legjobb viszonyban vannak vele, azok menjenek oda hozzá, mondjátok neki, hogy ha beszélgetni szeretne, bármikor fordulhat hozzátok, de ne erőltessétek. Csak érezze, hogy mellette vagytok, többet nem tudtok tenni.
2015. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kössz...:(
2015. márc. 6. 18:46
 4/9 anonim ***** válasza:

"Esetleg szorítsátok meg egy másodpercre a kezét vagy a vállát. "


Elárulnád hogy ennek mi értelme van?

2015. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez egy mód az együttérzés kinyilvánítására, nem láttál még ilyet?
2015. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is meghalt az Anyukám és jólesett, hogy odajöttek részvétet nyilvánítani, akár a közeli barátok, akár a távolabbi ismerősök
2015. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Ez egy mód az együttérzés kinyilvánítására, nem láttál még ilyet?"


Filmekben fordulnak elő ilyen baromságok ha a drámai helyzet megkívánja.

2015. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én már nem egyszer láttam ilyet a valóságban. Szerintem szép gesztus, mégsem annyira tolakodó, mint egy hirtelen ölelés.
2015. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(ketteske vagyok) Nem tartom jó ötletnek a markolászást. Mindenkinek van egy intim zónája, ahova nem szívesen enged be másokat, pláne nehéz időszakokban. Ha vannak olyanok az osztályban, akikkel a szóban forgó nincs jóban, pont nincs szüksége arra, hogy megérintsék és előadják neki, hogy mennyire sajnálják.
2015. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!