Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki szomorú miért...

Ha valaki szomorú miért mutatja magát vidámnak és mosolyog folyton?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarja, hogy mások megtudják, hogy szomorú.
2015. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar másokat a saját gondjaival terhelni. Meg nem is tartozik mindenkire.
2015. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarja hogy szanalombol, sajnalatbol foglalkozzanak vele.

Mert nem akar beszelni a fajdalmarol.. ugyanis ha latnak hogy szomoru akkor jonnenek a kerdesek.. "Mi a baj?" "Tudok segiteni?" Vagy esetleg a kozhelyes mondatok.. "Minden rendben lesz." "Biztos nincs olyan nagy baj, csak te vagy tul erzekeny."

2015. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ez bizony egy nagyon komoly kérdés napjainkban. Úgy látszik, hogy szégyen egy pár éve emberi Őszinte Érzelmeket mutatni. Sok hétköznapi színész kaphatna Oscar díjat.

Válaszolva a kérdésre: szerintem amiatt is ehhez a módszerhez folyamodnak emberek, mert rengeteg a szőrszálhasogató, érzelmekkel visszaélő, kihasználó ember családban is, kapcsolatban is és még sok más helyen.

2015. márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem az hogy szégyen lenne, de alapvetően az emberek sokkal jobban vonzódnak azokhoz az egyénekhez, akik boldogok, jókedvűek, mint azokhoz akik folyton búval b..szottak. Meg ahogy írták, van aki nem akarja megosztani a szomorúságát mással, inkább el akarja felejteni.
2015. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ensam skog ***** válasza:
Én is mindig vidámnak látszom. Mikor szomorú vagyok elkerülnek az emberek és ha valaki megkérdezi, hogy mi a gondom én elmondom és annyit kapok vissza, hogy az élet sz@r, neki sokkal rosszabb. Ne vágjak ilyen képet mert őt zavarja és különben is hisztis vagyok. És az igazi gyomros, hogy ezt családtagtól kaptam vissza. Azóta nem osztok meg senkivel semmit mert segítséget úgy se kapok csak kritikát. Emiatt nem is tudok senkiben sem megbízni. Úgyhogy eljátszom, hogy minden rendben és nekem van a legjobb életem majd este lefekszek és magamba roskadok. Nem picsogás ként írtam, csak azért, hogy ilyen eset is van.
2015. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!