Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély arra...

Szerintetek van esély arra hogy Richter Kevin valaha belém szeret?

Figyelt kérdés
Amikor a cirkuszban ránéztem, akkor úgy láttam hogy ő is rám nézett. És akkor rámosolyogtam mire ő is visszamosolygott.

2015. márc. 7. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Biztos maradandó élmény volt neki...:D
2015. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az meg ki?
2015. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha te az oroszlán vagy a elefánt vagy, akkor esélyes.
2015. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ennél bunkóbb választ nem tudtál volna kiírni?????
2015. márc. 7. 21:02
 5/10 anonim válasza:
Szia! Én is ismerem Kevint és nagyon helyes fiú. Szerintem ha elmész egy előadásra és ott kérsz segítséget akkor szerintem előadás után vagy előtt találkozhatsz vele és beszélgethetsz vele. Most van barátnője de attól még te is lehetsz élete szerelme. Amikor meg szerinted tégedet nézett akkor lehet hogy csak a közönséget nézte. Minden jót! Szia! :)
2015. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Kevinnek eddig nem volt szerelme. Vagyis nem járhatott senkivel, hisz vándorcirkuszos és 13 évesen az ember nem megy artistanak, csak ha a dinasztia tagja. Azonban ha akrobata leszel és ugyenez az élmény neki is megmarad, akkor simán.


Hozzáteszem, nem nehéz egy kép keretében szóba állni vele. És bár neked olyan mintha már a felesége lennél, neki pedig csak egy gyors duma.

2017. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem a barátnöm a Richter Angelina és ezert nem vagyok rosszban a Kevinnel se kedves és jó fej nagyon !
2017. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RoziJr válasza:

Ez egy kicsi bonyolult neki sokat kell utaznia, amiben tisztában is van és ahoz, hogy egy lánnyal együtt legyen a lánynak kell ismernie a cirkuszt, sőt utazni kéne utána. Kevin elég felelőség teljes de valjuk be egy szem kontaktus nem jelent sokat, max ha leszolit, akkor igen.

Nem bunkó akarok lenni csak realista.

2018. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye vagy kislányom!
2021. okt. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Semmi sem lehetetlen. De te azért maradj meg az álomvilágodban. Nem jön össze csak úgy mindenkivel.
2023. febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!