Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha masszőrnél vagytok szoktato...

Ha masszőrnél vagytok szoktatok vele beszélgetni masszázs közben?

Figyelt kérdés
Vagy csend van és ellazulsz?

2015. márc. 8. 14:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Gyógymasszázsra, izom lazítóra, svédre gondolok.
2015. márc. 8. 14:53
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy beszélgetek. Maradjon csak meg idegennek, szolgáltatónak, elvégre mikor (fél)pucéran fekszem, akkor pont nem akarok társalogni, haverkodni, az úgy már kínos lenne.
2015. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Az lenne a cél, hogy csend legyen, és el tudjon lazulni a vendég. + Beszéd közben bizonyos izmok megfeszülnek, így nehezebb masszírozni.

Ha csendben van a masszőr, az azért van, mert mi nem kezdeményezhetünk beszélgetést az ellazulás érdekében.

De persze, ha a vendégnek úgy kényelmesebb, akkor beszélhet.. hiszen sokszor csak a masszőrnek tudnak megnyílni az emberek, ha nincs, aki meghallgatja.


Ha kérdésed van még, nyugodtan írj. :)


Egy masszőr lány. :)

2015. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Vagy igen, vagy nem. Mind a kettőre van példa.
2015. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor gyógymasszőrnél voltam, ő beszélgetett végig, nagydumás csaj volt, tök jól éreztem magam. Masszázson voltam legutóbb egy másiknál, ő nem beszélt, akkor se ha kérdeztem hogy milyen állapotban van a nyakam, szóval elég gázul éreztem magam.
2015. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Lehet. Nincsenek kőbevésett szabályok!


Valamely vendég beszélget valamelyik nem. Egyénfüggő.

2015. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Próbálok egy eszközként tekinteni a masszőrre. Pláne ha férfi, mert én is az vagyok. Nekem ő nem kell, mint ember, az csak egy szükséges rossz. Ha egy gép tudná ezt, odafeküdnék.
2015. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld.
2015. márc. 9. 13:41
 9/11 anonim válasza:
52%

"Próbálok egy eszközként tekinteni a masszőrre"


Ez meg már milyen magas lóról írt, beképzelt, sznob vélemény?!

2015. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

#7


majd ha műteni kell valamidet, akkor is egy gép alá feküdj, vagy ha ki kell téged vágni az összetört roncs kocsidból, akkor is gépre bízzák.

2015. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!