Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bulikban sikeresen csajozó...

Bulikban sikeresen csajozó srácok! Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje elkezdtem én is bulizni. Most 19 vagyok. Nem igazán akarok sosem többet, csak elmegyünk haverokkal, eltáncikálunk, iszogatunk, aztán próbálunk csajozni kisebb, nagyobb sikerrel, de inkább kisebbel.. Mikor első 5 alkalommal mentem, annyira sem volt bátorságom, hogy közelebb táncoljak egy lányhoz. Aztán egyszer leittam magam rendesen, mert már a tökkköm kivolt, hogy sosem jön össze semmi, erre megembereltem magam, odamentem egy lányhoz, igaz, nem jött be, de következő alkalommal már volt merszem felkérni más lányokat. Aztán egyszer az egyik simán leült mellém, ő hívott táncolni, majd nem álltunk le a smárig, de annyi is lett belőle. Aztán volt még 1-2 buli, ahol szintúgy volt bátorságom próbálkozni, de csak párszor sikerül néhány lánnyal táncolnom, semmi több. Akivel smároltam, nagyon nyomulós volt, inkább ő szedett fel engem, mint én őt. Az arányom olyan 20/4 sikeres táncfelkérés. Nem valami kecsegtető, már jóideje nem sikerült(Kb. 5 buli óta) semmi, az egész kedvem is elment, de szeretem a zenét, meg a haverokkal hülyéskedni, csak mindig elrontom a kedvem azzal, hogy látom, hogy engem figyel a lány, aztán én őt, ott táncolnak mellettünk, aztán bepróbálkozok, majd elutasít. Nagyon idegesítő, tudom, nem kellene foglalkozni vele, de már nem is próbálkozom pár alkalom óta, mert egyszerűen feleslegesnek érzem, ha 100%-os jelet küld, akkor is elzavar a picsbe.. Aztán még jobban elmegy a kedvem, mert látom, hogy milyen nők nálam mennyivel pocsékabb csávóval állnak össze.. Láttam már olyat is, hogy a pali tarolt a nők terén, pedig nem volt egy Brad Pitt. Én sem vagyok az, de merem állítani, hogy nem vagyok csúnya, sőt, se tömeggyártmány ecsetfej, se páva, se semmi gyökér stílusú gyerek. Mégis mindig így járok, próbálkozok(Csakis a jelre reagálva.), aztán pofon. Miért? Erőltessem? Már utána nehéz, ha elküldtek, akkor csak nyomulás van.

Valaki segíthetne.. Igazából csak egy haverom van, aki talán mer csajozni, ő néha segít, de nem sokra megyek már vele, a többiek beZSariak.

Tehát, ti, sikeres srácok, hogyan csináljátok?


2015. márc. 9. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A dizsi ilyen, nem fényezem magam, (sőt inkább szégyenlem), de nekem 1 este 3 smár, ebből 1 kufirc. Természetesen józanul nem igazán jön össze az ilyen. Viszont azt tudnod kell: normális kapcsolatod ebből nem lesz SOHA. Ha nagy mákod van akkor ESETLEG. De ilyen helyeken csak alkalmi dolgok vannak. A normálisabbja ugyan megfordul ilyen helyeken, viszont nem ribiskedik (mert hót idegen sráccal smárolni az), főleg ha te vagy a 20. az este. (lásd az én esetemet)


Ha ragaszkodsz a dizsihez, akkor jó ruha+jó kinézet. Ha ez megvan, nedvesednek a bugyik, ha még dumálókád is van az meg még jobb.


Viszont nagyon hamar ki lehet égni így, szóval ajánlom inkább a hagyományosabb udvarlósabb csajozást. Hosszútávon, sokkal több hasznod lesz, ráadásul még a kufirc tendencia is nagyobb szerintem.. de nem elhanyagolható az sem hogy találsz egy olyan csajt akivel normális párkapcsolatod is lehet.


26/F

2015. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt így én is tudom, nem is akarok semmi hosszútávút, csak aznap este jótérezni a haverokkal, ennyi. Már rájöttem ezekre a dolgokra, köszi.

De mégis, nem ilyen egyszerű, hogy elmegyek, aztán táncolok, smárolok, majd a többi.. Legalábbis eddig nem az volt és másokon is láttam, hogy nem az.

2015. márc. 9. 19:33
 3/9 A kérdező kommentje:

Amúgy mellesleg. Egy lányok véleménye alapján 7-8-as a külsőm, nem vagyok egy adonisz, de azért csúnya sem. A testem egész jó a testépítés miatt, annyi, hogy 18-nál nem nézek ki többnek, szerintem, bár egyszer egy 27 éves lány(inkább nő) táncolt velem, aztán megmondtam hány éves vagyok, majd pá..

De ezek nem ezek miatt aggódtam igazán eddig, ha netán sikerül táncra bírni valakit (Már ez is nehézkes, érdekelne, hogyan lenne könnyebb.), aztán kopp, innen nem megy tovább egyszerűen.

Öltözni egy fekete szűkített farmerszerű nadrágot, sima mintázatlan egyszínű pólót, vagy néha rá fekete inget, ez igaz, nem egy extra..

2015. márc. 9. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:

De most mit vársz? Mit írjanak/mondjanak?


Mikor belépsz a dizsibe, akkor minden csaj a nyakadra ugorjon, aztán beülsz VIP-be, és jobbról-ballról miniszoknyás lányok üljenek körbe?


(szép álom, nem tagadom :D )


Viszont bevett recept nincs, max annyi hogy tudnod kell ki az, akinél ÉRDEMES próbálkoznod. Ehhez szem kell, de hót piásan nem is lehet csinálni.


De ha bulizni akarsz a haverokkal, akkor ne várd hogy odacsapódik hozzád valami csaj, ugyanis vele még akkor is foglalkozni kell ha alkalmi. (ezt a haverok általában rossz néven veszik).


Mondom, jó ruha, jó kinézet, kicsit megfontoltabb stílus, és jó megérzések. Van olyan este mikor elkap a gépszíj, és azt érzed most bárkit megkaphatsz (persze korlátok közt), laza, természetes viselkedés. Viszont ilyen csak akkor van, ha minden rendben a lélekkel.


Vagy pénz-pénz-pénz. Azt hiszed 1-2 nagyobb discoban a pultnál szobrozó lánykák csak "úgy" vannak ott?


Konkrétan engem leszólított, és megkérdezte nem e fizetnék neki valamit. (2x éves lehetett), én meg visszakérdeztem mennyi az annyi? 30e/este... ez van :)

2015. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit várok? Már ezek is segítettek amiket írtál, kösz. Bármit, ami hasznomra lehet. Nem várok csodát persze, de azért jobb tájékozottabban, mint folyton várni a csodát és megvilágosodást. Nem szoktam nagyon piás lenni, azért mindig tudom, hol az eszem. :)
2015. márc. 9. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Pénz, és önbizalom.
2015. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tök aranyosak vagytok :) 28/N
2015. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én inkább csak leftcock.. :)
2015. márc. 9. 21:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Pénzem egy darabig még nem lesz, most leszek főiskolás. Önbizalmam több van, mint féléve, akkor közelítette a 0-át, maradjunk ennyiben.
2015. márc. 9. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!